Wasylka79 Wasylka79 komentáře u knih

Koně se přece střílejí Koně se přece střílejí Horace McCoy

Kniha se mi moc libila,netradiční taneční maraton a děcko které nevi co ze svým životem.Žadnou zápletku ale nečekejte,hned na začátku knihy je jasné co se stane.Kniha je útlá a čtivá.

Václav Havel - životopis Václav Havel - životopis Eda Kriseová

Mám spoustu knih o V.Havlovi a tahle je zatím ta nejlepší,občas se i pobavíte co vše bylo možné a normální.Doporučuji.

27.06.2020 4 z 5

Život v Třetí říši - Každodenní život v nacistickém Německu mezi lety 1939-1945 Život v Třetí říši - Každodenní život v nacistickém Německu mezi lety 1939-1945 Paul Roland

Tak trochu jiné čtení než jsem zvyklá.Ale velice překvapila.

Jsem zpět Jsem zpět Brenda Novak

Stejně jako první díl mě kniha nějak nesedla.Jsem zpět asi o trochu lepší.Obě knihy jsem dočetla a s jistotu vím že se k nim už nevrátím.

27.06.2020 2 z 5

Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Deset přání …nikdy není pozdě na to, vydat se za nesplněnými sny… Katy Yaksha (p)

Kniha mě vůbec neoslovila.Jednu hvězdičku dávám jen proto že kniha mě nenudila až natolik že bych ji odložila.Ale jinak žádná senzace to za mě určitě není.

Děti, které přežily Mengeleho Děti, které přežily Mengeleho Eva Mozes Kor

Kniha se velmi dobře čte když samozřejmě pominu to prostředí ve kterém se dej odehrává.Přecetla jsem za jeden večer a určitě se k ní vrátím.

Svědkové z továrny na smrt Svědkové z továrny na smrt Eric Friedler

No co napsat.Kniha je opravdu drastická a místy až nechutná.Popisuje vše do detailů a jen opravdu silný jedinec to zvládne bez jakéhokoliv zastavením nad tou hrůzou.

Natascha Kampusch Natascha Kampusch Allan Hall

Kniha se mi celkem dobře četla jen mě nevtáhla moc do děje.Styl psaní na mě působil že je to vlastně normální,chtělo to spád a trochu více podrobností.

Každé řešení má svůj problém Každé řešení má svůj problém Kerstin Gier

Kniha neurazí ale čekala jsem o trochu více.Prvotní myšlenka dobrá ale na můj vkus málo propracovaná.Ale jinak celkem pohodové čtení.

27.06.2020 3 z 5

Bůh pláče potichu Bůh pláče potichu Hana Repová

Pohodová kniha s trocha smutku,utrpení,romantiky ale i naděje.Druhy díl určitě koupím.

27.06.2020 4 z 5

Miluj svůj život - Osobní příručka Miluj svůj život - Osobní příručka Louise L. Hay

Miluj svůj život je kniha kterou by měl přečíst každý kdo se zajímá o duševní rozvoj.Kniha má mnoho zajímavých úvah a myšlenek.Na knihu je třeba mít klid pak vám kniha něco předá a pochopíte co chce autorka sdělit.

27.06.2020 4 z 5

Pátá dohoda Pátá dohoda Don Miguel Ruiz (p)

Po čtyřech dohodách jsem čekala trochu více.Pata dohoda dle mého je pouze obris čtyř dohod plus nějaká myšlenka navíc.Kniha mě místy nudila a nijak neobohatila.

27.06.2020 2 z 5

Opravdu nepředstavitelné hruzy,utrpení a beznaděj žen.Kniha se moc dobře nečetla příliš mnoho dat,jmen a faktu pro děj knihy nedůležitá a to čtenáře může odradit.

Nabarvené ptáče Nabarvené ptáče Jerzy Kosiński

Kniha mě vůbec nebavila neustále to samé dokola.Vzhledem k tomu jaký byl humbuk kolem knihy tak jsem čekala daleko více.Zklamaní.

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Jediná kniha kterou jsem nedočetla ani přes sílu,vůbec mě nebavila.

27.06.2020 odpad!

Babička Babička Božena Němcová

Miluji tu knihu.Čtu alespoň jednou za rok.

27.06.2020 5 z 5

Sonderbehandlung neboli Zvláštní zacházení Sonderbehandlung neboli Zvláštní zacházení Filip Müller

Kniha se dobře četla i přes ty hruzy.Určitě patří mezi ty lepší na toto téma a stojí za přečtení.

26.06.2020 4 z 5

Úžasný příběh plný úcty k životu a nekonečné naděje.

17.05.2020 5 z 5