Wampi333 Wampi333 komentáře u knih

Dvojí mysl Dvojí mysl Martin Rousek

Mám příliš málo času na čtení na to, abych se trápila s něčím, co se mi čte opravdu špatně. Nedočteno. Chtěla jsem podpořit českého autora, mám tedy tři knihy, z nichž zbylé dvě už neotevřu a půjdou o dům dál.

09.02.2021 odpad!

Reborn Reborn Alex Scarrow

Tak zas mě něco dost bavilo. Dávám plný počet, ale něco mi fakt hodně vadilo... Ten konec! Kdy má vyjít proboha další kniha? Hned bych četla dál, ale to si asi počkám.

06.08.2020 5 z 5

Rusko sužuje pandemie Rusko sužuje pandemie Jana Vagnerová

Jelikož velmi ráda čtu vše postapokalyptické a katastrofické, tak toto jsem nemohla vynechat. Kniha mě bavila právě kvůli takové obyčejnosti, která je vícekrát zmiňovaná. A už jsem jí dokonce četla i dvakrát :-)

13.03.2020 5 z 5

Horečka Horečka Deon Meyer

Jako velký fanoušek postapo literatury, jsem nemohla tuto knihu vynechat. Pro mě to byla veliká lahůdka, moc mě to bavilo a zaslouženě dávám plný počet.

24.02.2020 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Jako vše od tohoto autora ... dobré !

Zabiják Zabiják Émile Zola

Srdeční záležitost od dětství . Cca pár let to čtu zas a znova.

Proti větru Proti větru J.F. Freedman

Vcelku příjemné , nenudivé čtení. Doporučuji pro ty, kterým je blízký Deaver, Simmons, Nesbo, Olsen a jim podobní. Čtu pouze knihy v tomto žánru a tato mě rozhodně neurazila.

Nový svět Nový svět Shaun Tan

Kniha je nádherná. Není možné popsat slovy , to co napsané není. Byť bez jediného slova, vypráví krásný příběh.Pokud si knihu koupíte , vzpomeňte si , že až jí ,, dočtete,, teprve vám dojde krása kresby na obálce. A propó obálka knihy , to je luxus už na první ,druhý , stopadesátý ..pohled .

17.01.2013 5 z 5

Žena v kleci Žena v kleci Jussi Adler-Olsen

Detektivka jejíž protagonisté mi pěkně zalezli pod kůži. Velmi pěkně se mi to četlo, nemohu říct, že jedním dechem , páč dechu se mi chvílemi nedostávalo.

08.01.2013 5 z 5

Měděný jezdec Měděný jezdec Paullina Simons

Několikaletá srdeční záležitost. Trochu na můj vkus romantická , ale krásný příběh zasazený do blokády v Leningradu, vše nahrazuje.

02.01.2013 5 z 5