Wabinka Wabinka komentáře u knih

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Slabý průměr v tomto žánru.Neurazí,nenadchne.Turbulence se mi teda líbila trochu víc.

12.07.2020 3 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Celkem zklamání,velký zmatek v "milionech" postav a jejich velmi podobných jménech-u většiny navíc původní jména i současná a jejich přezdívky.Na můj vkus hodně překombinované.

28.01.2020 3 z 5

Vicious: Divoká láska Vicious: Divoká láska L. J. Shen

Skvělá oddechovka

31.10.2019 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Taková příjemná jednohubka

Smrt na festivalu Smrt na festivalu Laurence Anholt

Velmi oceňuji hodně originální vraždu a prostředí festivalu,kde se vlastně celá kniha odehrává.Pokud hledáte poklidnou čtivou detektivku,hurá na ni.

28.07.2020 3 z 5

Bláto, pot a slzy Bláto, pot a slzy Bear Grylls (p)

Velmi zajímavá biografie,ráda sleduji Beara v televizi,proto jsem sáhla i po jeho knize.Psáno velmi jednoduše,ale na čtivosti to vůbec neubralo.

09.06.2020 4 z 5

Lars láme kosti Lars láme kosti Daniel Gris

To byla teda jízda! Určitě si přečtu i první díl.

Malé sladké lži Malé sladké lži Caz Frear

Celkem zdlouhavá kniha.Možná,kdyby měla o polovinu stránek méně,tak by byla lepší.

16.10.2019 2 z 5

Vše, čeho lituji Vše, čeho lituji Mikki Brammer

Krásná kniha o smrti, naději, samotě, přátelství a samozřejmě i o lásce. Tak, jak to k životu patří.

09.06.2024 5 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Podle anotace jsem čekala svižný krvavý thriller... Ale byla to nuda, čtení se často táhlo, chyběla mi pořádná akce a děj, který vás nutí číst pořád dál.
Konec vyřešený pouze jako vysvětlení v přiznání v několika opravdu dlouhých mejlech mě taky nepotěšil.

07.02.2021 2 z 5

Nebe nad Jemenem Nebe nad Jemenem Tomáš Šebek

Tuto knihu můžu všem jen doporučit.Styl psaní za mě naprosto super,možná ještě o kousek lepší než v minulé knize.Téma války v Jemenu a lidí zde žijících i těch,co zde dobrovolně pomáhají je samozřejmě těžké a smutné,ale humor pana doktora Šebka je velmi nakažlivý. Opět před panem doktorem smekám.

25.10.2019 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Po předchozích knihách autorky jsem se těšila na další,ale Přiveď mě zpátky mě bohužel zklamala. Čte se sice dobře,ale ten konec,fakt hodně překombinovaný.

16.10.2019 2 z 5

Příběh lásky Příběh lásky Jan Budař

Nádherný láskyplný pohádkový příběh pro dospělé, doplněný krásnými ilustracemi.

28.05.2024 5 z 5

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

pěkný příběh

Ty Ty Caroline Kepnes

Parádní,posloucháno jako audio a Jan Zadražil tomu dodal dalších pět hvězd.

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Oddechové čtení