Vojla Vojla komentáře u knih

Ledoví piráti Ledoví piráti Dirk Husemann

Poutavá kniha z dávných časů. Dobrodružný román se postavami, ke kterým si vytvoříte vztah.

13.03.2022 4 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Napínavá kniha, dobře se četla.

17.01.2021 5 z 5

Tutanchamon - Poslední tajemství Tutanchamon - Poslední tajemství Christian Jacq

Dílo se mi velmi líbilo, od autora bylo mé první, ale určitě ne poslední.

20.07.2018 5 z 5

Zvěrolékař v divočině Zvěrolékař v divočině Luke Gamble

I druhý díl se mi moc líbil. Opět dokonale napsané historky. Jen mě mrtí, že není další kniha od autora. Určitě doporučuji!

03.04.2018 5 z 5

Zvěrolékař a spol. Zvěrolékař a spol. Luke Gamble

Jelikož autor píše, že je kniha podle jeho života, musí mít život ale velmi zajímavý :-) Kniha byla velmi ale velmi dobrá, u žádné knihy jsem se zatím tak nenasmál ale i dojemné a napínavé chvíle se objevili. Doporučuji!

09.03.2018 5 z 5

Skrýš Skrýš Johan Theorin

Do knihy jsem se od prvního momentu začetl a nemohl jsem se odtrhnout. Výborná a napínavá kniha. Jen mě trochu mrzí konec.

08.02.2018 5 z 5

Blackout – Zítra bude pozdě Blackout – Zítra bude pozdě Marc Elsberg (p)

Jedna z nejlepších.. krásně popisuje události, co by se mohli stát skutečnými. Na knihu jsem se těšil a stála doopravdy za to!

12.01.2018 5 z 5

Co k tomu vůbec říci :-) Řadu let jsem se téhle knize vyhýbal a až teď jsem došel k tomu, že je to naprosto perfektní příběh. Nemůžu víc než jenom doporučit!

25.12.2017 5 z 5

Pouští a pralesem Pouští a pralesem Henryk Sienkiewicz

Vážně dobrá kniha! Plná dobrodružství, prostě kniha jak má být. Četla se sama, doporučuji!

16.11.2017 5 z 5

Světlo Světlo Janine Pečenková

O knize jsem si ze začátku myslel, že dobrá nebude.... Ale pak mi přišla k chuti. Napětí, vtipné ani emotivní chvíle rozhodně nechyběly. Dobrá kniha od české autorky. Doporučuji

28.10.2017 5 z 5

Teď, nebo nikdy Teď, nebo nikdy Harlan Coben

Vážně dobrá kniha.... Ani nevím, co k tomu psát. Najde se v tom každý, doporučuji!

28.10.2017 5 z 5