Zvěrolékař a spol.

Příhody z ordinace i osobního života mladého veterináře Lukea se odehrávají v městečku v jihozápadní Anglii. Luke nastupuje na zdejší kliniku jako čerstvý absolvent a součástí jeho pracovní náplně jsou noční směny i místní specialita, dojíždění na farmy. Zpestřením jsou pak autorovy „dovolenkové“ cesty – do Řecka, do Indie a do Maroka, kdy vypomáhá jako dobrovolník. Autor popisuje i kontakty s kolegy z kliniky a také pokusy navázat vztah s veterinářkou Cordelií....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193180/zverolekar-a-spol-193180.jpg 4.384
Literatura světová, Humor, Příroda, zvířata

Vydáno: , Ikar (ČR)

The Vet: My wild and wonderful friends, 2011

Kniha Zvěrolékař a spol.

Jarka_rybář
04.10.2020

Velmi vtipná knížka v nejlepší tradici vtipných a občas i smutných knížek o veterinářích.

rozvera
03.09.2019

Veselé i vážné historky ze života zvěrolékaře, psané svižně s dobře odměřenou dávkou laskavého suchého humoru. Z každého příběhu je zřejmá velká láska ke všemu živému.

Suzynka29
12.07.2019

Skvělá knížka. Pobavila i donutila se zamyslet nad tím, jaké jsou rozdílné typy lidi a jejich chování ke zvířatům. Má můj obdiv. Jsem milovník veškeré haveti a tento typ knih mě moc baví!

MarceD.
10.06.2019

Čekala jsem Herriota, ten ale popisoval spíš to veselé. Luke Gamble popisuje veterinární praxi tak, jak je. S tím veselým, i s tím drsným. Občas jsem s tím bojovala, ale i tak jsem se tím během víkendu prokousala..

Lenny33
02.10.2018

Velmi dobře čtivě napsaná kniha o životě jednoho veterináře z Anglie. Opravdu obdivuhodný život. 4,5*

bk7
30.07.2018

Moc mě bavila. Ten, kdo má rád zvířáta, si knížku jednoznačně oblíbí.

Dagros
10.05.2018

Nadherná knížka, která vypráví příběhy z veterinární praxe. Některé kapitoly byly smutné, ale takový je bohužel život.. Příběhy v knize jsou provázané a postupně vyplývají souvislosti. Oceňuji čtivou nenásilnou formu, kterou je knížka napsaná. Miluji knihy o zvířatech, takhle byla super. Dávám 5 hvězdiček a doporučila bych to každému, kdo má rád zvířata. My, kteří jsme z veterinární praxe máme tyto knížky na předních poličkách našich knihoven :).

Vojla
09.03.2018

Jelikož autor píše, že je kniha podle jeho života, musí mít život ale velmi zajímavý :-) Kniha byla velmi ale velmi dobrá, u žádné knihy jsem se zatím tak nenasmál ale i dojemné a napínavé chvíle se objevili. Doporučuji!