vlastimil577 vlastimil577 komentáře u knih

Cesta kolem světa za osmdesát dní Cesta kolem světa za osmdesát dní Jules Verne

Jako kluk jsem ji miloval !!

22.03.2018 5 z 5

Vinnetou I Vinnetou I Karel May

Pro mě tenkrát super jako snad všechny májovky !!

23.03.2018 5 z 5

Dobře se četla.Něco si dovedu představit, ale jestli je vše pravda?

08.03.2021 4 z 5

Žut Žut Karel May

Dobrý závěr - a lepší než filmové !!

25.03.2018 5 z 5

Klapzubova jedenáctka Klapzubova jedenáctka Eduard Bass (p)

Taková pohodička.

23.03.2018 3 z 5

Vinnetou II Vinnetou II Karel May

I po těch letech to je pro mě síla !!

23.03.2018 5 z 5

Vražda za oponou Vražda za oponou Antonín Jirotka (p)

Docela mě bavila i když jsem spíše ten typ krátkých detektivních příběhů !!

02.03.2019 4 z 5

Retro republika Retro republika Renáta Šťastná

Tohle byla krásná vzpomínka - sice málo čtení ale zato těch krásných obrázků. Úplně jsem to znovu vše prožíval !!

28.01.2019 5 z 5

Život v divočině - africké dobrodružství Život v divočině - africké dobrodružství Tony Fitzjohn

Krásná a zajímavá kniha - je to odvaha - na to musí být povaha !!

24.05.2018 5 z 5

Všechny moje góly Všechny moje góly Zdeněk Nehoda

Ve své době výborný fotbalista - jeho výběr místa ve vápně a koncovka to musí člověk umět !!

01.04.2018 4 z 5

Věčná Slavia Věčná Slavia Vítězslav Houška

Od malá jsem slávista - takže jsem to hltal. Mám obě 1970 i 1992 !!

29.03.2018 5 z 5

Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích Martina Sáblíková - Zázrak na bruslích Roman Streichsbier

Úžasná vůle ji dostala tam kde je. Jinak kniha se četla moc dobře.

29.03.2018 5 z 5

Můj dres číslo 1 Můj dres číslo 1 Ivo Viktor

Opravdu jednička a myslím si že i jako člověk !!

24.03.2018 5 z 5

Levandule - Recepty, návody a tipy pro pěstování, výrobu Levandule - Recepty, návody a tipy pro pěstování, výrobu Mirka Koníčková

Miluji tuto vůni.

21.01.2021 4 z 5

Velikáni naší kopané Velikáni naší kopané Jindřich Pejchar

Moc pěkné vzpomínky. Pamatuji když mě otec o těchto hráčích vyprávěl. Snad proto jsem i já k fotbalu našel cestu !!

16.03.2019 5 z 5

Vladimír Menšík - Pocta Vladimíru Menšíkovi Vladimír Menšík - Pocta Vladimíru Menšíkovi Slávka Kopecká

Prostě ,, Pan herec " Jeho filmy miluji !!

07.03.2019 4 z 5

Pan trenér Pan trenér Jiří Nikodým

Taky jsem sportoval a dodnes se kolem sportu motám a proto chci říct že je to velká zátěž a musí to hlavně bavit !! Co se týká knihy tak mě bavila.

05.02.2019 5 z 5

Lidice. Příběh české vsi Lidice. Příběh české vsi Eduard Stehlík

Knihu jsem hltal jako vyprávění své matky jak to bylo za války a jak málo stačilo abych se vůbec nenarodil.

23.08.2018 5 z 5

Čtení o hradech Čtení o hradech Eduard Petiška

Krásně se to četlo !! Jezdíme s partou přátel po wellnessech, navštěvujeme hrady a tak se tahle kniha hodila.

01.08.2018 5 z 5

Lionel Andrés Messi: Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou Lionel Andrés Messi: Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou Luca Caioli

Docela pěkné čtení - mám ho rád jako fotbalistu a líbí se mě, že se na hřišti nechová jako primadona. Jen není potřeba ho pořád s někým srovnávat. Maradona byl jeden a Messi bude také jenom jeden !!!

29.07.2018 5 z 5