vlastimil577 vlastimil577 komentáře u knih

Tomáš Hübschman: Nenápadná hvězda Tomáš Hübschman: Nenápadná hvězda Roman Smutný

Přečteno, podtrženo. Stále se na pana fotbalistu s údivem koukám. Přeji hlavně zdraví, to je v tomto věku nejdůležitější.

07.09.2023

Zákopová válka Zákopová válka Yvette Heřtová

Tak tahle kniha mě bavila.

27.11.2021 5 z 5

Dobře se četla.Něco si dovedu představit, ale jestli je vše pravda?

08.03.2021 4 z 5

Království dalekých rozhledů Království dalekých rozhledů Aleš Kraus

Krásné fotografie. Mám rád přírodní nádheru.

30.01.2021 5 z 5

Levandule - Recepty, návody a tipy pro pěstování, výrobu Levandule - Recepty, návody a tipy pro pěstování, výrobu Mirka Koníčková

Miluji tuto vůni.

21.01.2021 4 z 5

Nataša Gollová Nataša Gollová Aleš Cibulka

Paní herečka. Moc rád se dívám na filmy s ní !!!!

05.01.2021 4 z 5

Lady muzikál Lady muzikál Jan Herget

Hrozně rád jsem se na tuto herečku díval. Škoda, že odešla tak mladá. Knížka se pěkně četla.

15.12.2020 5 z 5

Vychytávky Ládi Hrušky Vychytávky Ládi Hrušky Ladislav Hruška

Pár vychytávek už jsem si udělal, hlavně v dílně.

01.12.2020 4 z 5

Poslední mejdan padlé ženy Poslední mejdan padlé ženy Jiří Soukup

Rád čtu krimi příběhy.

11.11.2020 5 z 5

Celebrity 2008 Celebrity 2008 Martin Moravec

Bavila mě.

05.11.2020 4 z 5

Pardubicko Pardubicko František Šebek

Mám rád historii obzvláště Pardubický kraj. Mnoho míst jsem navštívil. Krásné dobové fotografie.

22.01.2020 5 z 5

Jak dostat tatínka do polepšovny Jak dostat tatínka do polepšovny Marie Poledňáková

Pěkně se to četlo, včetně fotografií ale film mě více rozesmíval.

18.01.2020 4 z 5

Nové příběhy domů slavných Nové příběhy domů slavných Blanka Kovaříková

Zajímavé čtení. Knihu jsem hltal, historie mě baví. Těším se na volné pokračování.

27.12.2019 5 z 5

Pan trenér podruhé - Příběhy nejlepších trenérů českého sportu Pan trenér podruhé - Příběhy nejlepších trenérů českého sportu Jiří Nikodým

Stejně jako první kniha o trenérech i tato kniha se mě líbila a dobře četla. Hodně trenérů si vybavuji a spoustu sportovců z těchto sportů jsem obdivoval.

26.12.2019 5 z 5

Babiččiny rady pro domáctnost Babiččiny rady pro domáctnost Růžena Přibylová

Moc dobré rady. Určitě nějaké vyzkouším !!

19.12.2019 5 z 5

Dáma na pavlači a jiné soudničky Dáma na pavlači a jiné soudničky František Němec

Docela mě bavila.

19.11.2019 3 z 5

Mel Gibson Mel Gibson Wensley Clarkson

Ale jo početl jsem si i když raději mám tohoto herce na plátně. Filmy s ním miluji.

10.08.2019 4 z 5

Lišky mění srst aneb 4x major Zeman Lišky mění srst aneb 4x major Zeman Jiří Procházka

Pěkné čtení - děkuji za příjemné chvíle s touto knížkou.

14.07.2019 5 z 5

Poznáváme naše savce Poznáváme naše savce Miloš Anděra

Pěkné a zajímavé čtení.

28.05.2019 5 z 5

Stromeček mého veselého života Stromeček mého veselého života Vladimír Menšík

Pěkné čtení o herci kterého jsem měl nejraději. Ty silvestry s ním - tak to byla zábava !!

10.05.2019 5 z 5