Vychytávky Ládi Hrušky

Vychytávky Ládi Hrušky https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319758/bmid_vychytavky-ladi-hrusky-0UD-319758.jpg 1 19 8

Láďa Hruška se coby novodobý kutil a kuchtík pravidelně objevuje v moderním hobby magazínu televize Prima Vychytávky Ládi Hrušky. Tento pohodový pořad plný rozmanitých rad a nápadů inspiruje diváky již od září 2015, za tu dobu si získal pravidelnou diváckou základnu. Nechybí zde neotřelé recepty na rychlé a chutné pokrmy, včetně užitečných tipů a triků. V pořadu Láďa navštěvuje šikovné lidi, komunikuje s odborníky, přináší zajímavé reportáže, představuje výjimečné zvířecí mazlíčky, a především ukazuje vychytané nápady do domácnosti, dílny i na zahradu. Výběr těch nejvychytanějších vychytávek představujeme v této knize.... celý text

Dámaskloboukem
20.02.2022 odpad!

?????

…. to jako vážně ?

Adventní kalendář z vymotaného toaleťaku, klíče natřené lakem na nehty, zásobník igelitek z PET lahve na zip, diskokoule pro slepice :(

Umění opravdu muže někdy i pobuřovat :)

medialstar
22.01.2022 3 z 5

Kniha přesahující žánr hobby. :D Neberme to tak tragicky, pár vychytávek je použitelných, Ovšem diskokoule pro slepice, držák na recepty nebo držák na vanu, to je jiná liga. Některé fotky poněkud spornější a volající po vynechání, ale v jádru to není takový průšvih a pokud to berete s nadhledem, tak je to vlastně docela sranda.

vlastimil577
01.12.2020 4 z 5

Pár vychytávek už jsem si udělal, hlavně v dílně.

vlkodlaq
30.04.2020 odpad!

Bejkárny Ládi Hrušky pro méněcenné jedince. Kutilové, kteří mají mozek, to zvládnou, světe div se, i bez knihy mnohem lépe a ti, kteří ne, by žádné nářadí neměli brát nikdy do ruky!

dawson321
26.02.2020 2 z 5

Diskokoule pro slepice je nejlepší :D

jprst
24.06.2019 odpad!

Prolistováno letmo při návštěvě antikvariátu se zjištěním, že se u nás dá vydat knižně takřka všechno a zřejmě si to najde i své čtenáře.

Mruskulka
28.01.2018 odpad!

Se mi ani komentář nechce psát. Hruška vypadá děsně, některé "vychytávky" slouží k tomu, aby zvýšily počet stran...no proletěno a podruhé už knihu určitě neotevřu

EKnihomolice
24.11.2017 odpad!