Láďa Hruška se vrací – Kuchařka pro samouky

Láďa Hruška se vrací – Kuchařka pro samouky https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/260913/bmid_lada-hruska-se-vraci-kucharka-pro-s-260913.jpg 1 38 4

Láďa Hruška se vrací s novými, neotřelými a snadnými recepty. Jejich proměna v chutný pokrm je hračka pro všechny nadšence v kuchyni. Z bohaté nabídky 73 jídel můžete vařit od rána do večera, od pondělí do neděle spolu se svými ratolestmi. Připravíte rychlé svačinky, levné polévky, jednoduchá hlavní jídla na oběd a večeři, ale také sladké dezerty k odpolední kávě. Zkuste i zapomenuté recepty našich babiček nebo vtipné gastronomické novinky ze zámoří.... celý text

EvikU.
26.11.2019 2 z 5

Řekla bych, že tahle kniha je o chlup lepší než první.

Mixxa
02.04.2016 4 z 5

Tato knížka mě mile překvapila při nahodilém listování v obchodě. Myslím si, že lavina negativních reakcí je spojena s nesympatiemi k autorovi, ale musím říct, že recepty jsou takové pohodové rychlovky, které neurazí. Láďa Hruška sám říkal, že jeho 'vaření' není žádné mistrovské dílo, ale prostě rychlovky za pár peněz, které svou jednoduchostí mohou nadchnout i menší kutily. Takže bych ho až tak neodsuzovala.

Jury
24.11.2015 3 z 5

Celkem maras...vychytavky ;)

Daemon
23.09.2015 odpad!

Již druhá sonda do hlubin čecháčkovské duše. Doba je zlá, potraviny jsou předražené, všichni si zanadávejme a pojďme společně všichni utratit dalších 200 Kč, protože jen tak se naučíme vařit LEVNĚ a CHUTNĚ, jinak se nikdy nedozvíme, že když smícháme tvaroh a sůl, vznikne sýr BALKÁN!!! Ano, tento recept tam skutečně je a ještě další ultralevné a samozřejmě ultrachutné recepty, například guláš z tlačenky, játrové knedlíčky do polévky z játrové paštiky - ale teď už mě prosím omluvte, nějak se mi navaluje, jdu blejt! ;-) ........ po pár dnech musím naštěstí doplnit, že jsem se nepletl, když jsem komentoval první díl této "kuchařky" před rokem. Bez loňské gigantické reklamy na NOVĚ je tohle její pokračování momentálně lapač prachu v knihkupectvích - loni cca. 300 000 prodaných a suverénní první místo v žebříčcích prodeje - nyní po měsíci na pultech hluboko, na 209 místě. Snad za to nemůže jen (ne)reklama, ale Ti, kteří si tuto šílenost loni koupili, se možná trochu probrali (nebo je probral první žlučníkový záchvat). Pár skalních fandů chemika Ládi zůstalo, Ti se v nové kuchařce například také dozví, že když smíchají pundinkový prášek, cukr a mléko, vznikne pudink - ano, toto je také jeden z receptů v této skvělé parodii na kuchařku. Mimochodem, když jsem si pod svým komentářem přečetl jiný, kde se píše o LEVNÝCH a přitom VÝŽIVNÝCH a CHUTNÝCH POKRMECH, málem mě roztrhal záchvat smíchu - dlouho jsem se tak nezasmál, absolutní PECKA, Ace_McIntosh fakt jede BOMBY ;-) DÍKY a dobrou chuť!