vlastimil577 vlastimil577 komentáře u knih

Čtení o hradech Čtení o hradech Eduard Petiška

Krásně se to četlo !! Jezdíme s partou přátel po wellnessech, navštěvujeme hrady a tak se tahle kniha hodila.

01.08.2018 5 z 5

Lionel Andrés Messi: Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou Lionel Andrés Messi: Důvěrný příběh kluka, který se stal legendou Luca Caioli

Docela pěkné čtení - mám ho rád jako fotbalistu a líbí se mě, že se na hřišti nechová jako primadona. Jen není potřeba ho pořád s někým srovnávat. Maradona byl jeden a Messi bude také jenom jeden !!!

29.07.2018 5 z 5

Od Pardubic k českomoravskému pomezí Od Pardubic k českomoravskému pomezí Jan Řeháček

Jsem Východočech tak mě ta kniha hodně bavila !!

19.06.2018 4 z 5

Kam za vojenskými památkami Kam za vojenskými památkami Milan Plch

Pěkně jsem si početl a ještě knihu využiji při výletech a dovolených - takže dobré !!

12.06.2018 5 z 5

Až do posledního kmotra Až do posledního kmotra Stanislav Červinka

Spíše jenom fakta ale jinak zajímavé čtení. Viděl jsem hodně mafiánských filmů a hodně praktik jsem v této knížce poznával !!

29.05.2018 4 z 5

Život v divočině - africké dobrodružství Život v divočině - africké dobrodružství Tony Fitzjohn

Krásná a zajímavá kniha - je to odvaha - na to musí být povaha !!

24.05.2018 5 z 5

Oddanost Oddanost Didier Drogba

Vznikají fotbalista- myslím si, že on byl tak dobrý a oddaný, že by se prosadil všude i když i štěstí je zapotřebí. Byl to jeden z hráčů kteří mě bavili a proto se rád dívám na anglickou ligu !!

14.05.2018 5 z 5

Klidné vedení Klidné vedení Carlo Ancelotti

Určitě je to kvalitní trenér !! Italský fotbal ale nemusím !!

08.05.2018 4 z 5

Liguére!, aneb, Hlášky z českých filmů Liguére!, aneb, Hlášky z českých filmů Marie Formáčková

Rád jsem si připomenul ty nádherné hlášky z našich filmů. Pořád knihu využívám na hry a hádání při společném posezení s přáteli !!

20.04.2018 4 z 5

Já jsem Zlatan Ibrahimović Já jsem Zlatan Ibrahimović David Lagercrantz

Přesně tak jak se projevuje na hřišti tak je ta kniha napsaná. To ale rozhodně nesnižuje jeho fotbalové umění !!

18.04.2018 4 z 5

Alex Ferguson: Môj život Alex Ferguson: Môj život Alex Ferguson

Zajímavé čtení a řekl bych že i dobře podané - žádné přehnané a přesto vysvětlené. Určite pro mě pan trenér !!

16.04.2018 5 z 5

Prolíbané dějiny aneb milostné příběhy a skandály slavných Prolíbané dějiny aneb milostné příběhy a skandály slavných Felix Krumlowský (p)

Něco jsem věděl, něco se dozvěděl a dobře se to četlo!

13.04.2018 4 z 5

Druhý poločas Druhý poločas Jan Kotrba

Jo - docela dobře strávené chvíle při čtení této knihy.

10.04.2018 4 z 5

Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Pavel Horváth: Můj příběh nekončí Jan Palička

Podle mě tak jak to bylo - a to se mě líbí , díky Horvi !!

07.04.2018 5 z 5

Smrt cudností neoplývá Smrt cudností neoplývá Jan Stach

Číst detektivní příběhy mě vždy hodně bavilo.

02.04.2018 5 z 5

Muž a pes Muž a pes Marie Magdalena Kadlecová

Tuto knihu jsem četl v roce 1975 na učilišti a teď jsem ji opět dostal do ruky tak si ji znovu přečtu protože si ji chci znovu připomenout !

02.04.2018 4 z 5

Bicanovo tajemství: Kanonýrem za Masaryka, Hitlera, Čepičky Bicanovo tajemství: Kanonýrem za Masaryka, Hitlera, Čepičky Pavel Kovář

Dobře jsem si početl. Musel to být ohromný talent.

01.04.2018 5 z 5

Všechny moje góly Všechny moje góly Zdeněk Nehoda

Ve své době výborný fotbalista - jeho výběr místa ve vápně a koncovka to musí člověk umět !!

01.04.2018 4 z 5

Robinson Crusoe Robinson Crusoe Daniel Defoe

Krásná kniha, krásný příběh, krásné čtení !!

01.04.2018 5 z 5

Hrbáč Hrbáč Paul Féval

Krásná kniha a i filmová verze se mě líbila.

30.03.2018 5 z 5