Všechny moje góly

Všechny moje góly https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117078/bmid_vsechny-moje-goly-659306d047d18.jpg 4 10 5

Fotbalová kariéra Zdeňka Nehody od prvních krůčků v Hulíně přes Gottwaldov až po Duklu Praha a československou reprezentaci. 28-018-84

Kabuky
22.06.2022 5 z 5

Přečetl jsem jedním dechem.

Luigi1
17.05.2021 5 z 5

Zdeněk Nehoda byl ve své době Pán fotbalista.Ten čuch na post a střílení gólu,byla radost na něj koukat.Jsem rád,že jsem ho zažil a mohl si díky této knize ty situace opět oživit.Kdo má rád fotbal tak vřele doporučuji.

RoBertino27
15.03.2021 3 z 5

Zdeněk Nehoda kvůli svému působení v Dukle Praha nejspíš neměl tolik fanoušků, což ale nemůže zpochybnit jeho fotbalové umění. Koneckonců je mistrem Evropy a střílel nesmírně důležité branky. Je-li popisován spíš jako introvert, působí tak i jeho kniha, v níž jsou bohužel některá časová období prolétnuta až příliš rychle a třeba jsem marně čekal, že se nějak vysvětlí jeho nepovedený pokus přestoupit do Slovanu Bratislava. Také jeho kariéra určitě neskončila po neúspěšném MS 1982 ve Španělsku, to bych označil za největší nedostatek publikace.

danny_21
31.07.2018 4 z 5

Zajímavá kniha o výjimečném kanonýrovi s nezaměnitelným knírkem a kotletami - 75 %

vlastimil577
01.04.2018 4 z 5

Ve své době výborný fotbalista - jeho výběr místa ve vápně a koncovka to musí člověk umět !!