vlad77sk vlad77sk komentáře u knih

Vyhlídka na věčnost Vyhlídka na věčnost Jiří Kulhánek

Tuto knihu zboznujem za tych pár rokov co ju mám som si ju precital niekolkokrat.Humor a akcia.Ak by bolo pokracovanie hned kupa.Zaujimalo by ma co sa stane s upírmi a druhou rasou ked zomru.Dalej či sa nas hlavny hrdina premeni na upíra aby mohol zostat s Karolínou popripade či mu jeho schopnosti predlzia vek.

16.06.2020

Hledání těla Hledání těla Michael Atamanov

pred cca pol hod som to docital.Pecka to je to slovo co ma napada...Skoda ze je to pesledny diel ale koniec dobry vsetko dobre.Inac co ma prekvapilo ze tam nebol nejaky rozhovor s ostatnimi upirmy,len forma listov.

10.12.2020

Armáda Armáda Miroslav Žamboch

Ak by cena bola 100kc tak pohoda ale spisovatela ktory uz nema napady a tazi iba z predchadzajucich dielov urcite nepodporim.Priklad posledny diel bakly zbytocne vyhodene peniaze a nasledne som knihu predal za 100kc na inzerat.Bakly akopostava sama o sebe nie je zla ale to co urobil pan zamboch v poslednom diely viac akopolovica knihy bola len o tej veci.Takze bud pockam na kniznicu alebo si ju o par mesiacov stiahnem.

23.01.2020

Dluh Dluh Dmitrij Rus

ak mozem dodat a nikomu sa to vobec nemusi pacit tato seria je o par ale fakt o dalsich par lev elov vysia ako saman,a o knihe sektor osm ani nevravim ta je proste luxus.

18.05.2019 5 z 5

V objetí smrti V objetí smrti Miroslav Žamboch

ako tu uz bolo pisane tiez nechapem nadsene komentare,uvazujem antiqariat a predaj,ZBYTOCNE vyhodene prachy v dalsej casti teda ak vobec nejaka bude si pockam na nejake zdarma pdf,podpora pana zambocha urcite nebude.Nemam knihu pred sebou ale pre tych co si ju chcu kupit kvoli baklymu tak si to dvakrat rozmyslite.Kniha ma asi cca 400 stran a bakly ma mozno ale mozno 50 stran a vetsina deja je aj tak len o tej veci.Takze odporucam citat stare diely a na nove kaslat.Ale ak cakate romantiku tak ta tam urcite je.
TAAk a je to predane ale na inzerat takze je to v poriadku:D

06.03.2019

Hra bez pravidel Hra bez pravidel Michael Atamanov

Tesim sa na dalsie pribehy knihy od tohto skveleho spisovatela,Na strankach od fantom printu su uz nejake naznaky.Takze okamzita kupa

30.01.2020

Dluh Dluh Dmitrij Rus

zdravim citam to uz asi po 3 krat,pecka a kedze do dalsej casti je este par mesiacov zaujimalo by ma co si myslite teda ake teorie by mohly byt v 4 diely.1.Stretne sa gleb s lichmi teda ked si pametate v 1 diely mu vraveli ze sa este stretnu..2.V inferne najde dalsich spojencov alebo nie popripade budu tam este dalsi draci...Bude vojna s cinskym klastrom.3.Ako to dopadne s lahvickami od upirov.4.Prebudi krala baziliskov a dodatocne si ho podmani....Coz by som bol osobne rad a hlavne ako to dopadne s tim smradom travorom,osobne v reale urezat ruky alebo nohy potom digitalizovat nasledne predat pavucej bohyni.Zasluzeny trest...TOZ asi vsechno co ma napada no teda to inferno moze prekvapit.

07.11.2019 5 z 5

Hra bez pravidel Hra bez pravidel Michael Atamanov

Nemam co dodat kupene v 13/05 a precitane v 18/55 kniha mozem povedat perfektna mohlo tam byt viac rozhovorov s cizakama ale ako sa vravi nemozem mat vsetko.Kupu nelutujem.

20.09.2019 5 z 5

Dluh Dluh Dmitrij Rus

mam jednoduchu odpoved pre tych ca sa rozhoduju nad otazkou kupit alebo nie,4,5 hod a kniha je precitana.Nebudem prezradzat dej len dufam ze ludia co citaly dalsie diely v ru alebo v de my prezradia ci v dalsich dieloch dojde aj na tych zmetkov,olderskych sinacikov co zapricinily ten smutny koniec a dostane ich do ruk pavucia bohina a da im pekne nesmrtelne mucenie.

18.05.2019 5 z 5

Tajemství Temného hvozdu Tajemství Temného hvozdu V. Mahaněnko (p)

u jedneho komentara som sa pekne nasmial a plne s nim suhlasim a citacia-Od orgastického chrochtání nad stránkami až po bušení čtečkou do polštáře a křikem: Ať už jde ta pizda Anastaria někam,akurat ze nemam tu cteckui ale knihu.Nemozem povedat ze ju ako postavu nemam rad ako ine vysie postavy na vysokej urovni ale aj ono zacinaly od urovne 1 ale nejako rychlo na to zabudli,ale mozno zavidia ten rychly postup hlavneho hrdiny.Dufam ze v dalsej casti bude mahan ako drak viac vyvijat svoju postavu a ostatni budu kakat pri pohlade nanho.

12.11.2018 3 z 5

Sektor osm Sektor osm Michael Atamanov

kazdy den som v databazi a netrpezlivo sledujem 2 diel a okamzita kupa....Co sa my paci v poslednej dobe trebars u samana alebo jiny svet nie je aspon som si nevsimol uprednostnovana ideologia ja som rus ja som vsetko ako vo vetsine scifi alebo space opera zapadnich knih.A mal by som dotaz vie niekto ako to vyzera s 3 castou serie jiny svet,potesi kazda odpoved.

06.11.2018 5 z 5

Zásadní změna Zásadní změna Michael Atamanov

az po 10 diel proste zatial zabava a chut na dalsie pokracovania,najlepsie na tom je ze ak by vydavaly 2-3 diely za rok tak ziaden problem ale nehnevajte sa na ma,isiel som do neofiko prekladov.1 diel za rok je proste malo ak uz taketo knihy vysly pred 2 az 3 rokmi

15.09.2023

Finále Finále Dmitrij Rus

ale ako ano je dalsia kniha novy buh,vcelku sranda,akurat je dost smutne ako do toho vydavatelstvo pletie politiku,nic ine za tym nevidim ak to prestali vydavat,Knihy este beriem kedze neviem aky bol o tuto seriu zaujem ale E knihy hmm.Este je dobre ze existuju fanusikovia ktory to prekladaju

22.08.2023 2 z 5

Válka Válka Dmitrij Rus

Neprezradim vlastne nic a ani to nebude spoiler DUFAM..Ultimatum je o nieco lepsi ale max 2 hviezdy

24.01.2022 4 z 5

Válka Válka Dmitrij Rus

Ako o ideologii neviem nic ked citam niiiiielen ruskych autorov tak kazdy spisovatel propaguje svoju vlast takze asi tak ale inak suhlas tento diel je uplna diera.Inak vcera som docital od pana Dmitrija Kadet a mozem povedat.Pecka

03.12.2021 4 z 5

Válka Válka Dmitrij Rus

Takto napisem to co si myslim a som ochotny o tom aj diskutovat....D(.Kniha ako taka nie je zla Asmodeus ma sklamal a s nekromantami som to takto necakal...Ku knihe a celkovo k fragmentu ak vyde skor neoficialna verzia beriem.,Nebudem cca 1 rok cakat na dalsi diel.Nebudem tu propagovat stranky kde uz je napr disgardium az po 8 diel v cz alebo ohybaci reality a tie si inac aj kupim proste pecka.K tejto knihe ako uz pisal Marcel zbytocne rostahane.Kniha kupena v alze kto ma zaujem

26.11.2021 4 z 5

Inferno Inferno Dmitrij Rus

nemam pred sebou 1 diel ale kto si urcite pameta tak ked gleb vstupoval da sa povedat do temnej ligi tak dostal spravu ze ma najst ostatnich a bol tam ak si spravne pametam podpis mistr...Coz my pripada ze autor na to bud zabudol alebo popripade sa este uvidi..Dalsia vec lichovia mu vraveli ze sa este uvidia.

17.03.2021 5 z 5

Bitevní mág Bitevní mág Peter A. Flannery

Nie je to zle ...Dnes som si ju kupil ,som v polovicke a furt cakam že hlavní hrdina sa nejako dostane k drakovi.Čo sa stalo no praveze nic.Zajtra docitam

28.07.2020

Vincent Vincent Ana-Marija Posavec

Kniha precitana s radostou a smutkom

23.07.2020 5 z 5

Letopisy dračích jezdců Letopisy dračích jezdců Nicole Conway

Táto kniha ma uprimne prekvapila,kde je další diel,chcem chcem.....A skor by som povedal že je to aj pre dospelých.Chcem tým povedat že hned na zaciatku je tam myslienka ktorej sa držím skoro celý život.Kazdy tvor by si mal uzivat života a ak ma nechce pocuvat tak co urezem mu kridla alebo labky na nohách.To sa bohuzial vo svete deje.V dalsej casti ocakavam že hlavní hrdina nejak dokáže aby si aj ostatní jazdci vážili svojich drakovi.

23.07.2020 5 z 5