Finále

Finále https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493684/bmid_finale-THk-493684.jpg 3 22 5

Hraju, abych žil série

< 7. díl

!!! Prodej této eknihy byl vydavatelstvím ukončen. !!! !!! Tištěná kniha zatím nebude vydána a datum v roce 2024 byl zrušen. !!! Lidstvo si tak dlouho hrálo s virtuální realitou, až si virtuální realita začala pohrávat s lidmi. Planeta Země se otřásá pod pochodujícíma nohama démonů, kteří sem vtrhli hned ze tří herních realit – Jiného světa, Diabla a HoMaM. Má se teď Gleb Nazarov zašít ve svém herním klastru, dál upevňovat svou moc a plnit pokladnici? Nebo má všeho nechat a spěchat na pomoc pozemšťanům? Stále má k dispozici všechny výhody, které skýtá Jiný svět. Může si tedy vyřídit účty se starými soky, dát lidem naději, a snad se i pokusit stát se vyvoleným. Jak se rozhodne?... celý text

Literatura světová Fantasy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

Исход (Ischod) , 2015

Luciana007
02.12.2023

V knihkupectví Luxor si tuhle knížku můžete předobjednat. Vyjde 1.2.2024.

Odkaz:

vlad77sk
22.08.2023 2 z 5

ale ako ano je dalsia kniha novy buh,vcelku sranda,akurat je dost smutne ako do toho vydavatelstvo pletie politiku,nic ine za tym nevidim ak to prestali vydavat,Knihy este beriem kedze neviem aky bol o tuto seriu zaujem ale E knihy hmm.Este je dobre ze existuju fanusikovia ktory to prekladaju

Lacie
09.05.2022 2 z 5

(SPOILER) Gleb se snaží napravit průšvih, který způsobil svou bezbřehou pitomostí. Otevírá teleport na Zemi, spojuje se s Rudou armádou, paralelně vysílá raid do Inferna, který boří, ničí, likviduje – to vše s cílem nalákat Asmodea zpět ke konečnému střetu. Těším, těším... marně.
Všechno se odehrává někde jinde, než jsme my. Průzkumný tým Gleb + 4 se ocitne na Aljašce, kde už boje proběhly a démoni se odsunuli jinam, prochází troskami a drancuje. Vydá se pěšky k Rusku, cestou zničí čerstvě postavený hrad Inferna – první a poslední bitka v knize. Kontaktuje ho vojsko, jen tak mezi řečí se dozvíme, že za tu chvíli lidstvo v podstatě vymřelo, brání se zbytky silných armád, amíci a rusové (peklo polyká Zemi a přesto amíci mrhají drahocennou vojenskou technikou a hlídkují na nejodlehlejší výspě Aljašky, aby mohli zkusit sestřelit ruský vrtulník, co jim štrejchl o hranici... to jako fakt?). Gleb odskočí velet raidu do Inferna stylem šli jsme kolem, všechno zvládli... Skočí zpět na Zemi, Rusko, doladí plán, všechno vychází, hupne do pekla, všechno vychází, utká se s Asmodeem... a šlus.
Co všechny ty otevřené linky, nezbyla kapacita? Nechá se Jiný Svět sežrat ostřílenými politiky ze Země, kteří si tam budou jezdit pro zdraví a sílu a unikátní vlastnosti a pak doma dobývat a ničit? Nebo Gleb zavře brány a dokáže odolávat pokušení nostalgie a nářků příbuzných? Jak se vyřeší problémy s přesilou nepřátelsky naladěných NPC? A co přesila asijských klastrů, triády? Co syn Bezejmenného, co božstva všeobecně, to se jako Lolth s Eilistraee budou navěky mydlit v astrálu? Jak se srovnaly pantheony? Jak se Gleb vyrovná se svým postavením v magickém světě? Dokáže si vrátit Táňu, když po ní tak kňučí? Co? Nic! :(
Aspoň že se tentokrát autor omezil se svými fanatickými výlevy. Bylo jich málo a byly mírné. A v knize se (po bůhvíkolika dílech) objevil jeden vtip! Pokud by tohle byl jen mezidíl a bude to mít pokračování, zlepším to o jednu, v tuto chvíli zklamání, 2 hvězdy.

Gizelaa
12.04.2022 4 z 5

Tento díl byl trochu lepší než minulý, ale konec opět otevřený pro další díl.
Někde jsem četla, že autor prý snad píše už 11 díl - jestli je to pravda tak to trochu začíná být jako telenovela.

kokrokr
12.04.2022 3 z 5

(SPOILER) Gleb se s malou průzkumnou skupinou teleportuje na Aljašku, bojuje zde s pekelnými démony a navazuje spojení s ruskou armádou. V závěru příběhu řídí invazi spřátelených klanů do Inferna, zabíjí Asmodea a stává se vyšší bytostí.

Dmitrij Rus
ruská, 1975