Dluh

Realita virtuálního světa, ve kterém žijí vtažení hráči, je čím dál hlubší a barvitější. Došlo zde k opravdovému zrození i skutečné smrti. Pupeční šňůra spojující Jiný svět se Zemí se však stále ztenčuje a ani Bezejmenný už není s to odvrátit hrozící katastrofu. V této houstnoucí atmosféře potká Gleb ruskou dívku, která právě jako zázrakem unikla z čínského virtuálního otroctví. Je jediný, kdo rozumí jejímu jazyku a nedokáže být hluchý k jejímu zoufalému volání o pomoc. Jaké však mají šance, když svět okolo nich spěje k nevyhnutelnému střetu? Uprostřed zemí Pohraničí na sebe narážejí dosud nevídané tisícihlavé armády. Kilotuny rozžhavené many přetavují písek ve sklo a ničí neprůstřelnou mithrilovou zbroj. Válečný ryk stoupá až k samotnému nebi a bohové jen s úžasem sledují, jaké krutosti je lidská rasa schopná. Pokračování nejlepší série žánru LitRPG....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/40_/405446/dluh-ub0-405446.png 4.610

Hraju, abych žil (3.)

Literatura světová, Dobrodružné, Fantasy
Vydáno:, Fragment (ČR)

Долг (Dolg) (2015)

Kniha Dluh

makynka911
předevčírem

Očekávaný díl, který byl prostě průměr. Těšila jsem se na knihu celý rok, hlavně kvůli konci minulého dílu. Začátek knihy se ještě vcelku dal, ale po složení raidu, to bylo jako co? Samaritanská mise a když konečně dojdou do bodu kam měli namířeno původně, tak je za dvě strany hotovo a Glebovi zase všechno padá do klína?

Stejně jako u Šamana i tady čekám, až mu někdo zavaří, vím že je to zlé, ale série potřebuje nový náboj. Tak snad ten Tavor no...

Za mě bohužel lepší trojka :)

spiker99

Pozor Spoiler dál čtěte na vlastní nebezpečí:
tak nám to na konci opět skončilo smrtí,ale tentokrát smutnou

KURYRcz

Ano.
Nemám co dodat, "padouš dostal napraskáno" jen sem doufal v lepší konec, ale nic neni straceno ješte neni konec.
Doporučuji kažému kdo má rád hry.

vlad77sk

ak mozem dodat a nikomu sa to vobec nemusi pacit tato seria je o par ale fakt o dalsich par lev elov vysia ako saman,a o knihe sektor osm ani nevravim ta je proste luxus.

vlad77sk

mam jednoduchu odpoved pre tych ca sa rozhoduju nad otazkou kupit alebo nie,4,5 hod a kniha je precitana.Nebudem prezradzat dej len dufam ze ludia co citaly dalsie diely v ru alebo v de my prezradia ci v dalsich dieloch dojde aj na tych zmetkov,olderskych sinacikov co zapricinily ten smutny koniec a dostane ich do ruk pavucia bohina a da im pekne nesmrtelne mucenie.

protokol

super skvelé ďalšia lahoda dúfam že preložia a vydajú všetky dieli teším sa na pokračovanie