viviann viviann komentáře u knih

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Nadherna kniha, ktera zanecha hlubokou stopu...

16.05.2016 5 z 5

Na východ od ráje Na východ od ráje John Steinbeck

Kvalitni a vyzivne cteni. Necetlo se mi to lehce, ale prokousala jsem se. Moc hezky vykreslene postavy a lidske osudy.

07.05.2016 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Kniha se mi cetla dobre, prestoze se spisovatelka hodne rozepsala. Stravila jsem u ni tri dny. Konec me malinko zklamal. Mela jsem vytipovane tri mozne vrahy. Mezi nimi byl i skutecny vrah. Spis me neuspokojil motiv a okolnosti vrazdy. Dlouho jsem to nemohla vnitrne zpracovat. Ale coz. Pokracovani si urcite prectu.

30.04.2016 4 z 5

Let Sokola Let Sokola Daphne du Maurier

Kniha se mi velmi libila. Dej svizny a mel spad. Tema me zaujalo, jako zatim vse od Daphne. Jeji knihy se mi ctou opravdu dobre. Po docteni vzdy jeste dlouho premyslim o obsahu vsech jejich del. Vyborna spisovatelka.

30.04.2016 5 z 5

Líbej mě ještě, cizinče! Líbej mě ještě, cizinče! Daphne du Maurier

Nádherna kniha, rozdelena na sest povidek. Nejvice me zasahla Monte Verita. Bravurne napsano. Miluji tuto spisovatelku a hodlam od ni precist uplne vse.

30.04.2016 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Nadherna kniha. Ctiva. Romanticka. Slzicka ukapla.

29.03.2016 5 z 5

Mléčný groš Mléčný groš Michael Kobr

Kniha me zaujala. Přečetla jsem ji za dva dny. Dej napinavy.

16.03.2016 4 z 5

Léto Léto Rod Rees

Kniha me nebavila. Pro me ztrata casu.

03.03.2016 odpad!

Skleněný pokoj Skleněný pokoj Simon Mawer

Nadherna kniha. Inspirativni.... Knihy z 2.sv.valky uz dlouho nectu, ale u teto jsem udelala vyjimku.

01.03.2016 5 z 5

Jaro Jaro Rod Rees

Tento druhy dil byl slabsi. Ke konci uz to pro me bylo utrpení a chtela jsem to rychle docist. Do tretiho dilu se mi vubec nechce, ale mam ho doma, takze si dam pauzu a prectu ho take.

25.02.2016 3 z 5

Zima Zima Rod Rees

Velmi zajimava a ctiva kniha. Rozjelo se to po strane 80. Pripada mi, ze se autor inspiroval u konkurence, ale nevadi mi to. Kniha je originalne zpracovana. Chystam se na dalsi dil.

20.02.2016 4 z 5

Jarmark marnosti Jarmark marnosti William Makepeace Thackeray

Priznam se, ze jsem knihu nedocetla. Delam to malokdy, ale opravdu me nebavila. Vracet se k ni ani nebudu, kdyz vidim ten obal, prcham.

21.03.2015 1 z 5

Sto roků samoty Sto roků samoty Gabriel García Márquez

Kniha me nijak zvlast nezaujala, ale chtela jsem ji docist. Dej a postavy chaoticke, zaver prapodivny.

19.03.2015 3 z 5

Uloupený život Uloupený život Karel Josef Beneš

Krasna kniha, doporucuji. Neobsahuje nudne pasaze. Sokujici chovani sester dvojcat. Knihu mam doma a prectu si ji znovu.

Toxin Toxin Robin Cook

Zajimava kniha. Zajimave hlavni postavy. Cook je pro me pan Spisovatel. Od precteni nejim maso, mlete uz vubec ne. Kniha mi otevrela oci, pasaze z jatek byly opravdu velmi nechutne, ale je to realita.

Židovka Ráchel Židovka Ráchel Frances Sherwood

Pro me velmi silna kniha. Mam ji doma a vracim se k ni. Smutny dej, poplakala jsem si. Stale nemohu pochopit tu vseobecnou nenavist k zidum.

Soumrak v Cordubě Soumrak v Cordubě Lindsey Davis

Tento dil mi zatim prijde nejslabsi, prakticky zadny dej, bavil me jen osobni zivot Falca. Nemastne neslane. Ale budu pokracovat ve cteni dalsich dilu.

19.03.2015 3 z 5