Viky.Tejralova Viky.Tejralova komentáře u knih

Dokonalý svět Dokonalý svět Ally Condie

Kniha se mi moc líbila, ale ne tolik jako třeba první díl... Ten byl podle mě nejlepší. Občas mě mátlo jak se měnil pohled na příběh u tří různých postav...

19.06.2015 4 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Skvělá kniha, napínavá, zajímavá! :-)

15.03.2015 5 z 5

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Hezká kniha, opět velice zajímavá a snadno se četla.

SPOILER!!
Jsem moc ráda za to jak to skončilo, takhle to dopadlo naprosto skvěle, mám z toho radost!! :-)

28.02.2015 4 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Pěkné a zajímavé pokračování prvního dílu. Je podobný ale přesto úplně jiný. Jsem zvědavá, co se stane dál. Jdu na třetí díl!! :-D

21.02.2015 4 z 5

Čtrnáct Čtrnáct Lauren Myracle

Moc fajn kniha, ke které se vždycky moc ráda vrátím. A nejen protože se hlavní hrdinka jmenuje stejně jako já :-D ale taky když si třeba chci jen tak něco odpočinkovějšího, kde nejsou žádní paranormálové a podobně... Všechny čtyři které jsem četla (10 jsem nečetla) jsou opravdu moc fajn :-)

05.01.2015

Fajn kniha, taková oddechová :-)

26.12.2014 4 z 5

Emma Emma Charlotte Brontë

Úžasná kniha a přestože ji prý nenapsala Charlotte celou, ale byla dokončena anonymní autorkou, vůbec jsem to nepoznala. Úžasný námět, skvělý příběh a zajímavé zvraty :-)

26.12.2014 5 z 5

Chudobinec: Deník viktoriánské dívky z roku 1871 Chudobinec: Deník viktoriánské dívky z roku 1871 Pamela Oldfield

Fajn kniha a na čtení nenáročná. Moc zajímavý příběh. :-)

19.12.2014 4 z 5

Summer Summer Eden Maguire

Tato kniha mě moc nebavila... První díl mě trochu bavil, ale potom mi to přišlo pořád to samé dokola, a tuhle knihu jsem vážně dočetla jen že jsem se donutila... Do dalšího dílu už jsem nešla... :-/

19.12.2014 3 z 5

Na Větrné hůrce Na Větrné hůrce Emily Brontë

Naprosto dokonalá kniha!! Ani nechápu, jak se tolik děje vešlo do tak malé knihy. Stala se mou obrovskou oblíbenkyní!! :-)
A musím říct, že konec mě také překvapil...

(SPOILER:celkem příjemně..mě překvapil ten konec :-D ) :-D

11.02.2014 5 z 5

Rozbřesk Rozbřesk Stephenie Meyer

Naprosto skvělá, napínavá a úžasná kniha, ostatně jako celá sága Stmívání. Všechny knihy jsem si ohromně zamilovala. Jsem ráda, že na konci rozbřesku vše dobře dopadlo, protože kdyby se cokoliv stalo s Bellou, Edwardem, Renesme, nebo s kýmkoliv z Cullenů, nebo svědků na straně Cullenů stalo, byla by to pro mě velká rána. A také jsem ráda jak to dopadlo s Jacobem Bellou a Edwardem. Konečně jim to začalo dávat smysl a Bella se mohla celá zamilovat do Edwarda... :-)

22.08.2013 5 z 5

Střípky duší Střípky duší Mary Lindsey

Opravdu moc dobrá a napínavá knížka!! Moc doporučuji!!

28.12.2012 5 z 5

Ahoj z nebe Ahoj z nebe Laurie Frankel

Zajímavá knížka. Líbila se mi.

27.12.2015 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha se mi líbila, i když ne tolik jako první. Největší zvraty byly až nakonec, takže hurá na další díl, jak se to vyvine!! :-)

29.07.2015 5 z 5

Dokonalý sen Dokonalý sen Ally Condie

Knížka byla fajn, ale občas se mi zdála trošku zdlouhavá. Knížka byla zakončená tak, že se rovnou musím vrhnout na další díl!! :-)

08.04.2015 4 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Úžasná kniha, moc mě bavila! Moc se mi líbilo, jak byla celá kniha napsaný formou dopisů, zpráv a mailů! :-)

12.03.2015 5 z 5

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Opravdu dokonalá kniha. Moc mě bavila od začátku do konce a taky mě moc potěšilo ,že má první díl pokračování.
POZOR SPOILERY!!
Jsem moc potěšena , jak moc dobře to dopadlo a musím říct, že jsem to ani trochu nečekala. Naprosto perfektní!!! :-)

26.01.2015 5 z 5

Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Jedenáct – Neobyčejný deník obyčejné holky Lauren Myracle

Přesně si pamatuju když jsem si tuhle knížku přečetla poprvé... Bylo mi stejně jako Viki a tahle knížka mě moc bavila... A i teď, když si vzpomenu, tak si jí ráda prolistuju a pořád si myslím že je moc pěkná, ne jako u některých knih u kterých si pak zpětně říkám že to bylo... zvláštní... tahle kniha je prostě super! :-D

05.01.2015

Jednou provždy Jednou provždy Kiersten White

Super kniha a skvělého zakončení. Moc mě bavila. :-)

04.01.2015 5 z 5

Tajné deníky Charlotty Brontëové Tajné deníky Charlotty Brontëové Syrie James

Charlotte je mojí nejoblíbenější autorkou a když jsem viděla tuhle knihu, nemohla jsem odolat. Bála jsem se jak to asi bude napsané a jestli to bude čtivé, ale bylo to naprosto dokonalé... Tolik informací a tak úžasně podané, moc mě to zaujalo a bavilo!! :-)

26.12.2014 5 z 5