vhumanik vhumanik komentáře u knih

Spasitel Duny Spasitel Duny Frank Herbert

rozhodně mi v tom nechybí děj a to napětí tam nepotřebuju - na skromný počet stran je to víc než důstojné pokračování legendy

18.12.2012 5 z 5

Duna Duna Frank Herbert

Moje setkání s legendou dopadlo víc než dobře. Očekávání bylo nadočekávání splněno. Můžu každému kdo ještě neokusil chuť písku Arakénského vřele doporučit!

14.11.2012 5 z 5

Klobouk s oblohou Klobouk s oblohou Terry Pratchett

A mě se to zas líbilo moc - bylo to něco kapku jiného a jeden z mála průniků do toho jak funguje Pratchettův svět čarodějnic.

29.10.2012 5 z 5

Zaslaná pošta Zaslaná pošta Terry Pratchett

Já ani nevím co říct. Prostě Pratchett v té nejlepší formě. Teda alespoň pro mne.

29.10.2012 5 z 5

Věda na Zeměploše Věda na Zeměploše Terry Pratchett

První kniha z celé série o Zeměploše, která se mi nečetla dobře. Zvlášť první dvě třetiny pro mě byly až příliš vědecké a poměr přednáška/příběh byl až moc na straně přednášky. Ke konci už to bylo lepší a i vědecké části čitelnější, nicméně pro mě tato kniha zůstává nejslabší z celé série.A nezachránil to dokonce ani Mrakoplaš ;)

16.10.2012 3 z 5

Svobodnej národ Svobodnej národ Terry Pratchett

Pratchett tady upustil od jeho už téměř obvyklých satirických podobenství a pro jednou nám vypráví čistokrevnou pohádku, i když svým osobitým stylem. Byl jsem nadšený!

02.10.2012 5 z 5

Podivný regiment Podivný regiment Terry Pratchett

Ze začátku jsem se do téhle knihy nějak nemohl zakousnout, ale pak Pan Pratchett přisolil, zychutnalo a já jí doslova sežral ani nevím jak. Jedna z nejlepších knih ze Zeměplošské série.

28.09.2012 5 z 5

Poslední hrdina Poslední hrdina Terry Pratchett

Krátká ale jedna z nejlepších od pana Pratchetta. Vše ostatní ž bylo v komentářích řečeno, tak proč to opakovat? ;)

22.09.2012 5 z 5

Noční hlídka Noční hlídka Terry Pratchett

Kdo by to řekl, že se s Lu Tzem setkáme hned v další knize znovu...
A mladý Vetinari, Noby, Tračník a nebo dokonce Kolík jsou bezkonkurenční...

19.09.2012 5 z 5

Zloděj času Zloděj času Terry Pratchett

trošku komplikovanější příběh, ale přesto dosud jedna z nejlepších a nejzajímavějších Pratchettovek

16.09.2012 5 z 5

Pravda Pravda Terry Pratchett

Jedna z těch lepších Pratchettovek. Vlastně je to další detektivka, tentokrát s novinářem v hlavní roli. Jako vždy samozřejmě velmi zábavná satira.

08.09.2012 5 z 5

101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii 101 nejlepších tipů a triků pro digitální fotografii Michael Freeman

Velmi dobrá kniha pro nadšené amatéry nebo pokročilé amatéry, kteří by opravdu chtěli ve fotografii umět něco víc než jen cvakat.

Lobo: Sedm zbytečných: Část 2 a 3 Lobo: Sedm zbytečných: Část 2 a 3 Alan Grant

Dobré zakončení Sedmi zbytečných. Není nic zajímavějšího než když Lobo kydlí Loba ;)

06.09.2012 5 z 5

Lobo: Bullíkův případ: Část 4: Lobodlak Lobo: Bullíkův případ: Část 4: Lobodlak Alan Grant

Výborný závěr s lehce překvapivou pointou, která pobaví i v rámci příběhů takového šílence jako je Lobo.

06.09.2012 5 z 5

Lobo: Bullíkův případ: Díl druhý: Díky za každou nowou ránu! Lobo: Bullíkův případ: Díl druhý: Díky za každou nowou ránu! Alan Grant

Co napsat u přímého pokračování předchozího dílu, než jen že je to pořád stejně dobré.

Lobo: Bullíkův případ: Díl první Lobo: Bullíkův případ: Díl první Alan Grant

Dobrý začátek výborné série.

06.09.2012 5 z 5

Lobo: Bullíkův případ: Díl třetí: Velký kulový! Lobo: Bullíkův případ: Díl třetí: Velký kulový! Alan Grant

U Loba nikdy nešlo o nic jiného než o zábavu a tady jí je řádná porce.

Lobo: Poslední Czarnian Lobo: Poslední Czarnian Alan Grant

Z příběhů nesmrtelného zabijáka Loba jeden z nejslabších. Jeden z mála, kde je kresba a celková grafika silnější než příběh.
Jinakl ale samozřejmě standartní porce vulgarismů a humoru, jen ne tak dobrých jako obvykle ;)

06.09.2012 4 z 5

Stará páka Stará páka Garth Ennis

Poněkud šílený začátek vyrovnává mafie a démoni z pekla na závěr. Hitmanův příběh s šestipívem v jedné z hlavních vedlejších rolí.

05.09.2012 5 z 5

Lepší zítřky Lepší zítřky Garth Ennis

Ringův odchod zamrzí, ale jinak je tohle klasická záležitost z příběhů o Hitmanovi a to jak v první tak v druhé části.

05.09.2012 5 z 5