Stará páka

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tentokrát pro vás máme hostinu o třech krvavých chodech. Hitman se nejprve přichomýtne k výpravě do minulosti. Není to žádná rozpustilá Cesta do pravěku. Jako předkrm ho totiž chce sezobnout Tyrannosaurus rex. Hlavní chod vám prostře Benito Gallo. Je to machr s nožem a rád by naservíroval Hitmanovu hlavu vdově po zesnulém mafiánském bossovi. Už jste na to možná pozapomněli, mafie však nezapomíná a stále vede v patrnosti, že smrt „Panského WC“ Louie dosud nikdo nepomstil. Hitman má štěstí, že je na jeho straně celé osazenstvo baru u Noonana včetně Baytora. Na dezert přijdou hosti z pekla a ti by si rádi pošmákli nejen na Hitmanovi, ale na celém Gothamu. Vymítači ďábla nejsou právě k mání, avšak tým pravověrných synů božích v čele s Šestipívem se této této role chopí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95000/stara-paka-thP-95000.jpg 4.641
Série

Hitman 7.

Žánr
Literatura světová, Komiksy
Vydáno, BB art
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Stará páka

Přidat komentář
jarynek
01. srpna

Kniha obsahuje tři příběhy, které každý vyzní hodně odlišně (což neznamená, že by byly špatné, ale po dočtení každého z nich budete mít hodně odlišné pocity). První dinosauří příběh mne úplně nenadchnul. Samozřejmě, je to nahláškované, je tam akce, ale mám pocit, že se z návštěvy pár drobečků v Gothamu dalo vytěžit více. Zato Staré páce není až na trochu předvídatelný konec moc co vytknout. Silný příběh, kde jde Ennis do hlubin Tommyho duše - ale nejen jeho. Možná zatímní vrchol celé Hitmanovy série. Je vidět, že Hitman dokáže bavit i bez humoru. I když ani ve třetím příběhu není konec šťastný, tak zde se napak bez humoru neobejdeme, což u Šestípíva a jeho party Paragraf 8 ani jinak nejde. Hodně ujetá partička, po ktreré se mi bude stýskat.

Disease
19.06.2017

Eponymní storka vynikající, Jizvoun trochu nuda, Šestipívo pobavil.

Lenka.Vílka
02.06.2017

Čerstvé maso: jestěže nebydlim v Gothamu, to bych měla strach chodit na hajzl! Tohle číst dětem před spaním ať ví, že na záchod jenom doma nebo kde to znaj. Jizvoun byl jednoduše borec. A taky jsem si do mysli zapsala číslo tři v top 3 vyskočení z nečího těla.
(Co je to za kravinu? Dyť tomu chlapovi ty superschopnosti fungovaly, jen když čuměl na porno...)

Stará páka: tohle bylo hóódně dobrý. Trochu smutný, ale drsný, ve zbytku vtipný, klasika. Ale nejlepší epilog. Na Hackena!
(To, co bylo mezi námi, byla bezcenná lež, když jsi mi klidně za mými zády zahýbal!...Bylo to jen jednou!...I jen jednou je až moc, Monaghane!...Ne, když to nic neznamenalo! Achjo, jak to, že jsou holky z tohohle vždycky celý divý?)

Úžasňák!: jak tohle hodnotit, fakt nevím. Taková nádherná kravina! Paragraf osm v akci! Skoro nevím, kdo z nich je větší borec! Bacha, ženský se o ně perou! Kdyby to neskončilo debaklem, JLA má nástupce. Sice ne tak šikovný, ale oni se fakt snaží. Jako když obrátíte želvu na záda. Je to krutý, to jo, ale zároveň děsná prdel. Já se takhle pořádně už dlouho nesmála. Takže vybrat něco a zároveň neopsat všechno, bylo náročný...
(Chci s tím skoncovat. To je všechno. A teď vážně: pokud se mýlím a nežijeme v úplném bludu, pokud jsme superhrdinové...tak jak to, že nás osm dospělých chlapů v pestrobarevných oblecích sedí v kanále u stolu, který se nachází na ostrově uprostřed řeky hoven?)
(Kde je, ksakru, Bueno? Obvykle útočí zezadu!)

dobroslav9182
29.12.2014

Když se Natt jde vysrat, tak to každopádně stojí za to. Tentokrát se díky tomu Tommy a jeho tlustej kámoš mrknou do pravěku. Že se to všechno nakones pěkně zesere (a nejen Nattovou vinou) už snad nemůže nikoho překvapit...
Ovšem krvelační dinosauři jsou ničím ve srovnání s pomstychtivou mafií s Benitem Gallem, kterej to umí s nožem. Garth opět zasadí citelnou ránu hitmanově osudu.
Jenže i mafiánští zabijáci se rozklepou strachy, když pekelné monstra zaútočí na Gotham. A protože si Báťa nejspíš někde čistí botky, nezbývá nic jiného, než aby Šestipívo opět svolal Paragraf 8 a naposledy vyrazili do akce. Za Gotham, za přátele a za pívo...

3DD!3
14.02.2014

Dnes je to shodou okolností přesně čtrnáct let od bitvy o bar U Noonana a jedné z nejsmutnějších kapitol v sérii. Tommyho pořád pronásleduje "vražda" "pánského WC Luieho" a tentokrát se celá záležitost konečně uzavřla (skvělá, temná dvojstrana v závěru). Úvodní příběh o Jizvounovi je tak až nepatřičným (ale veselým a nápaditým) začátkem ke Staré páce jako takové. Finální bitva Paragrafu 8 a Šestipívova pomníku je pak více než důstojným zakončením. V Zavíračce bude muset jít Ennis až dřeň, aby tohle překonal.

vhumanik
05.09.2012

Poněkud šílený začátek vyrovnává mafie a démoni z pekla na závěr. Hitmanův příběh s šestipívem v jedné z hlavních vedlejších rolí.

bond77
28.12.2011

Kvalita dalšího dílu Hitmana už sice není taková jako dřív, ale pořád neurazí. Trochu mi vadí, že příběhy zvážněly a děj se rozvíjí rychlejším tempem, než je potřeba. Uvidíme, co přinesou další pokračování.

Autoři knihy

Garth Ennis
irská, 1970
John McCrea
irská, 1966

Kniha Stará páka je v

Právě čtených1x
Přečtených50x
Doporučených1x
Knihotéce26x
Chystám se číst4x
Chci si koupit1x