Verresa Verresa komentáře u knih

Genesis Genesis Chris Carter

Tak tohle byla naprostá pecka. Úžasný děj, kdy se postupně dozvídáme, co vedlo k tak brutálním vraždám. Nejlepší a rozhodně top autor.

25.04.2023 5 z 5

Polib mi dortík Polib mi dortík Helena Hunting

Tohle je super odpočinková kniha. Při čtení jsem se hodně nasmála, líbilo se mi, že to bylo nejen z pohledu Blaire, ale i Ronana. Krásný, veselý romantický příběh. Rozhodně doporučuju jako odpolední jednohubku pro zasmání. Obálka je dle mého názoru úmyslně dělaná tak, že on drží sklenku vína a ona má jeho černé obroučky.

26.05.2023 5 z 5

Les přízraků Les přízraků Juraj Červenák

Naprosto úžasná kniha, plná různých zvratů a když věříte, že něco víte, tak je to pak úplně jinak. U téhle knihy a celé série se určitě nebudete nudit. Ten konec teda jsem nečekala, byla jsem překvapená a samozřejmě Jaroš je prostě nejlepší a mám ho nejradši. Steina nevyjímaje, ten je taky skvělý.

03.12.2023 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Musím říct, že naprostá pecka. Po pár letech sáhnu po fantasy knize a trefa do černého. Nejen, že obálka je úchvatná, ale děj je hodně čtivý. Jsem zvědavá koho si Layla nakonec vybere, protože to nemá vůbec jednoduché. Nemůžu se dočkat pokračování.

16.04.2023 5 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Za mě tedy naprosto výborné čtení. Líbilo se mi vykreslení co se stalo po takovém zážitku. Jak to člověk vnímá a postupem času to má dopad na lidi v jejím okolí. Láska dělá divy a ukázalo se to i tady. Nemám co vytknout a knížku jsem přečetla během dvou dnů, takže doporučuju k přečtení.

03.01.2024 5 z 5

Miluji tě, Jasone Thorne Miluji tě, Jasone Thorne Ella Maise

Tak tahle kniha byla naprostá bomba. Dostala mě od prvních stránek dokud jsem nebyla na konci. Četla se s naprostou lehkostí, žádné Hluchá místa a hrozně mě bavila. Rozhodně si ji musím pořídit v papírové podobě, protože si ji někdy zase přečtu. Doporučuju k přečtení.

04.10.2023 5 z 5

Vítejte v Pekle Vítejte v Pekle Roman Bureš

Naprosto skvěle čtení, jehož povídky byly prostě famózní. Nejvíce se mi líbila povídka vítejte v pekle, ta byla peckovni a pak pohádka o obrovi a jeho velkém přání. Díky tomuto jsem se krásně seznámila s autorem a přečtu si od něj rozhodně více.

12.07.2023 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Naprosto neuvěřitelně skvělá kniha. Jak se má člověk vypořádat se smrtí svých blízkých? Je to vůbec možné, nebo jde o pouhou a vzdálenou iluzi, že to jde překonat? Museli se potýkat s velkou bolestí a ztrátou, ale nevzdali to navzdory svým těžkostem. Díky tomu, jak byli silní, vše překonali a mohli spolu už konečně šťastně být. Tuhle autorku zbožňuju, dokáže vás vtáhnout a nepustí dokud nemáte dočteno. Doporučuju všema deseti.

07.06.2023 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Jednoduché a pro něj nečekané přiznání . Děj se mi líbil od začátku do konce. Každý z nich se potýkal se svými trablemi, potížemi a starostmi. Jak už to, ale bývá, tak ve dvou se to lépe táhne. Celá série je skvělá a tento díl byl parádní.

30.05.2023 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Výborná kniha, jen co jsem si ji vzala do ruky a otevřela na první stránce, věděla jsem, že nebudu ani náhodou zklamaná. Děj krásně ubíhal, líbilo se mi, že je to z obou pohledů a Liam? No luxus a Tru se mi taky hodně líbila. Pohodová na max dvě odpoledne, kdy nebudete chtít knihu odložit.

14.04.2024 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Tak nejprve mě velice odradila obálka, nedělala jsem si žádné iluze, ale pozor, nakonec je z toho výborná kniha. Atmosféra mě úplně pohltila a vnímala jsem atmosféru na maximum. Určitě doporučuju, za sebe můžu říct skvělé vykreslená kniha a uteče to jak voda.

30.09.2023 5 z 5

Přitažlivost mezi námi Přitažlivost mezi námi Brittainy C. Cherry

Krásná kniha nabitá silnými emocemi. Autorka je úžasná a celou sérii můžu doporučit. Každou knihu jsem slupla během dvou dnů, protože nešla odložit. Výjimečné čtení, které si užijete a všechno budete prožívat s nimi.

12.06.2023 5 z 5

Jen mezi námi Jen mezi námi T. L. Swan

Skvělá kniha, rozhodně se mi líbí, že je to z obou pohledů a jde vidět jak co kdo vnímá v danou chvíli. Celá série je úžasná a ráda se k ní vrátím.

28.02.2024 5 z 5

Legendy & latéčka Legendy & latéčka Travis Baldree

Moc pěkná kniha, nebylo to typické fantasy, kde se odehrává hromada bojů a tuny prolité krve. Tady se pojednává o super orkyni, která chce žít jiný život bez krve a je moc dobře popsaný. Krásná oddychovka, milé postavy a líbilo se mi jak pracovali v týmu jako přátelé.

18.11.2023 5 z 5

Přání! Přání! Leandra Sold (p)

Naprosto skvělá kniha, která mě dostala. Úžasný děj, vytváření vloček, popis bytostí v Ledozemi a zamilovala jsem si Mráze, ledorušku a další věci. Určitě doporučuju k přečtení.

13.08.2023 5 z 5

Murie Murie Rosana Zvelebilová

Že tohle byla pekelně skvělá jízda! NASRAT! Chudák Formánek sebevrah byl v armádě za největšího blbce! Kdo by čekal, takový konec? Dost mě to překvapilo a chytlo mě to na první dobrou! Peckovni čtení a ty ilustrace byly úžasné. Během hoďky dočteno a prostě bomba! NASRAT! To bylo nej a teď si musím dát bacha na slovník . Rozhodně nečtu naposled.

16.06.2023 5 z 5

Magořina Magořina Carlton Mellick III

Tak kniha magořina opravdu dostála svému jménu. Já Mellicka zbožňuju, protože takový šílenosti nikdo jinej nevymyslí . U něho víte do čeho jdete, jste otrávení, znechucení, vůbec tomu nerozumíte a to je účel. Nic neřešíte, jen se bavíte a smějete se. Já na něho nedám dosputit a nejvíc jsem si říkala, no fuj . Určitě doporučuji přečíst pro pobavení.

04.06.2023 4 z 5

Maminčin mazánek Maminčin mazánek Sarah Flint

Tak mám knihu za sebou a byla jsem spokojená. Chvíli mi trvalo než jsem si zvykla na střídání pohledu ze startu, ale za chvíli jsem neměla problém. Děj byl hodně čtivý a zajímavý. Rozhodně to, co se vrahovi stalo už v dětství ho šíleně poznamenalo a pak se to jen vezlo a zhoršovalo. Těším se na další případ a doporučuju.

22.05.2023 5 z 5

Ronanovo srdce Ronanovo srdce Melanie Moreland

Za mě výborná kniha, která je napsána z obou pohledů. Melanie to prostě umí, děj mi utekl rychlostí blesku a líbí se mi jak je jejich široká rodina semknutá a drží při sobě. Jaké hodnoty mají a jak se k sobě navzájem chovají. Novou sérii doporučuju. A i když vykecala základ s Liamem, tak nevíme celý příběh

10.05.2023 5 z 5

Nové šance Nové šance Lilly Lucas

Wow, tohle se tak skvěle četlo, vyloženě jsem si knihu užívala až jsem si říkala, že nechci dojít na její konec. Sam a Leonie mi přirostli k srdci. Celou sérii opravdu zbožňuju a dost mě mrzí, že příběhy z Green Valley už nebudou. Určitě můžu doporučit. Příroda je naprosto kouzelná a prostě utecete od starostí ke skvělému příběhu.

17.04.2024 5 z 5