VěraČamková VěraČamková komentáře u knih

Jedna dobrá věc… a život znovu začíná Jedna dobrá věc… a život znovu začíná Alexandra Potter

Knížka mě bavila, dobře se četla a byla to skvělá a, laskavá oddychovka.

08.03.2024 5 z 5

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Zajímavý, nevšední příběh o jedné jediné chvíli, která dokázala převrátit tolik životů naruby. Těšila jsem se na každou další stránku, proplakala jsem se až na konec a nemůžu jinak, než udělit pět hvězdiček. Protože autorka na příběhu dokonale vystihla fakt, že nic není jen černé nebo bílé a že je třeba v životě odpouštět.

01.02.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Nechyběl humor, nadsázka, to, co Patrika Hartla zdobí, ale určitě to není TOP, proto jen čtyři hězdy.

27.01.2024 3 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Hyrry Hole je můj oblíbenec, tak nemůžu jinak, než udělit pět hvězdiček. Zase mě nic nezklamalo.

27.01.2024 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

možná by nemusela být kniha tak rozvláčná, ale téma velice zajímavé a v dnešní době bohužel dosti aktuální. Každý čtenář si tam hodně poučného najde.

27.01.2024 3 z 5

Černá labuť Černá labuť Helena Veličková

Knihou jsem byla zklamaná. Moje očekávání, které plynulo z popisku děje, nesplnila, spíš průměr.

27.01.2024 2 z 5

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Ke knize není co dodat. Skvělá detektivka, skvělá zápletka, knížka se četla sama.

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Josie Quinnová a její případy mě baví, tento na tom není jinak. Hezky napsaná detektivka.

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

četlo se dobře, téma zajímavé, i já jsem se mimovolně zamyslela nad tím, co se dělo před deseti lety.

Krysí ostrov a jiné povídky Krysí ostrov a jiné povídky Jo Nesbø

Po letech první nedočtená knížka, taaak mě nebavila ..

28.10.2023

Deník farářky Deník farářky Martina Viktorie Kopecká

více či méně úsměvná knížka o radostech zvláštního povolání, proč ne?

28.10.2023 2 z 5

Pokojská Pokojská Nita Prose

Detektivka, která je tak jednoduchá, že je úžasná. Protože knížka byla tak jiná od těch, které jsem četla ve stejném období, bavila mě moc i s tou touhou po čistotě a pořádku ze strany hlavní hrdinky.

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Příběhy oddělení Q mám ráda, ale tento mě zas tak neuchvátil. Tak se budu těšit na příště...

28.10.2023 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Zajimavý příběh, dobře se četl, jedna z lepších knih autorky.

Šepot z lesa Šepot z lesa Kateřina Surmanová

Knížka mě moc bavila. Tajemno z domácího prostředí s řopíkama a zkaženým lesem, za mně super. Jen se teď trochu v podobném prostředí koukám víc kolem sebe ... Super.

Jiné místo Jiné místo Kateřina Karolová

Když jsem četla Trhlinu od Jozefa Kariky, byla jsem z knihy úplně "odvařená". Tato kniha je tak podobná... Ale fakt jen podobná. Rozhodně pro mě nebyla tak napínavá, ale dočetla jsem.

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

jednou větou - čekala jsem mohem víc.

28.10.2023 2 z 5

Matka, jakou jsem mohla být Matka, jakou jsem mohla být Kerry Fisher

Zajímavé téma, rodinné vztahy, které jsou zamotané samy o sobě, rozhodnutí, která rozhodně nejsou jednoduchá. Dobře se četlo.

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Autor má čtivé knihy, ale některé se mi líbily více, proto tentokrát jen čtyři hvězdy (za nápad).

Obřad Obřad Carmen Mola

Kniha z jiného soudku, dala se přečíst, ale je pro silnější žaludek.