Venny345 Venny345 komentáře u knih

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Ze začátku se mi příběh moc líbil, ale postupně začal "uvadat". Čekala jsem trochu něco jiného... Autorka píše skvěle, to není výjimka ani tady u této knihy. Ale bohužel pribeh mě ke konci nenadchl.

16.05.2018 3 z 5

Johanka z Arku a její pochodující šiky Johanka z Arku a její pochodující šiky Phil Robins

Jelikož mě Johanka, jakožto historická osobnost fascinuje, tak jsem knihu nemohla nechat bez povšimnutí... A nezklamala!
Super;)

10.02.2018 4 z 5

Doktor Proktor a velká loupež zlata Doktor Proktor a velká loupež zlata Jo Nesbø

Bohužel tento díl nebyl tak skvělý, jak díly předchozí, a proto musím hodnotit 4*.
Příběh byl jinak velmi nápadity a poutavý.

08.02.2018 4 z 5

Doktor Proktor a konec světa. Možná... Doktor Proktor a konec světa. Možná... Jo Nesbø

Druhý nejlepší díl, hned po vaně času!
Doporučuji.

08.02.2018 5 z 5

Za mě nejlepší díl celé série. Opravdu klobouk dolů. ;)
Všechny díly mě opravdu nadchly.

29.01.2018 5 z 5

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Opět ctive a nezklamalo ;) Sázka na paní Březinovou je vždy jistota.
Knížka na jedno odpoledne.
Výborně napsané. :-)

29.01.2018 5 z 5

Doktor Proktor a vana času Doktor Proktor a vana času Jo Nesbø

Usměvavá kniha s ještě usměvavějším Bulíkem a Lízou. Super zápletka i rozuzlení. Dost mě překvapilo to, co se stalo s Rašplí.

14.07.2016 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Neobvyklé téma, tento první díl se mi moc líbil. Je to velmi čtivá kniha. Ze srdce mám ráda Angelu, je prostě správná holka.

14.07.2016 5 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Úžasně dílo, nemohla jsem se od toho odtrhnout. Moc se mi líbí celý děj, postavy, prostě celá kniha. :-)

Selekce Selekce Kiera Cass

Kniha mě nijak nepřekvapila, očekávala jsem více.

10.07.2016 1 z 5

Druhá stříbrná kniha snů Druhá stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Opět nezklamala. Škoda, že knihy vycházejí s takovým odstupem. :-(

První stříbrná kniha snů První stříbrná kniha snů Kerstin Gier

Kniha se mi moc líbila. Skvělá spisovatelka=skvělá zápletka.