Johanka z Arku a její pochodující šiky

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

O Johance z Arku už jste asi slyšeli... Je to naše drahá zesnulá, protože: . vedla francouzskou armádu do boje . byla upálena na hranici . nakonec ji prohlásili za svatou Ale slyšeli jste, že Johanka: . musela neustále všem dokazovat, že není čarodějnice . s gustem psala významným lidem drzé dopisy . udělala z francouzského krále parádního zbabělce? Ano, přestože Johanka zesnula na sklonku středověku, stále nás dokáže lecčím překvapit. Vy nyní můžete nahlédnout do jejího tajného deníku, přečíst si zprávy v Hlasu Galie, které dostaly celou Francii do varu, a zjistit, jaká vlastně byla ta mladičká dívka, která velela drsným vojákům. Vítejte ve Francii patnáctého století, v době stoleté války, která zasela nedůvěru mezi dva velké evropské národy: Angličany a Francouze....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117268/big_johanka-z-arku-a-jeji-pochodujici-siky-117268.jpg 4.438
Žánr:
Humor, Literatura naučná, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)
Originální název:

Joan of Arc and her marching orders


více info...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Johanka z Arku a její pochodující šiky

Venny345
10.02.2018

Jelikož mě Johanka, jakožto historická osobnost fascinuje, tak jsem knihu nemohla nechat bez povšimnutí... A nezklamala!
Super;)

Dakarianna
06.12.2016

Pecka, jedna z nejlepších Drahých zesnulích.


Dep8
14.12.2012

Znáte Johanku z Arku? Ano? A jste si tak jistí? Já myslela, že o ní vím všechno... dokud jsem si ovšem nepřečetla tuto knihu. Je vtipná, plná zajímavých informací. Není lepší způsob, jak se o ní něco naučit.