Vendelín2000 Vendelín2000 komentáře u knih

Myši Myši Gordon Reece

Výborná, čekala jsem nějakou nudnou zpověd šikanované dívky, ale tohle... Kniha mě naprosto okouzlila.

28.04.2015 5 z 5

Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly Vlad – poslední zpověď: Příběh skutečného Drákuly C. C. Humphreys

Moje první kniha od tohoto autora. Hned po první větě jsem si knížku zamilovala :)
P.S.: A autora taky :)

Mistr popravčí Mistr popravčí C. C. Humphreys

Jedna z nejlepších historických knih, co jsem kdy četla. A že jich bylo! :)

Jako v pavučině Jako v pavučině Cat Clarke

Kniha se mi líbila, jen mě trochu mrzí ten konec. Nepochopila jsem totiž, KDO to vlastně byl, ten ''tajemný únosce''. (Možná to je jen můj pocit a blbost, že jsem to tam nenašla :).) Ale jinak velmi pěkně napsané :)

Z příkazu krále Z příkazu krále Kate Emerson

Tudorovce i jejich dobu miluji, takže tato série je mi blízká. Bohužel, v knihovně se mi podařilo zatím sehnat jen tento díl :(. Už se těším, až najdu ty zbylé dva :).

28.04.2015 4 z 5

Etiketa & špionáž Etiketa & špionáž Gail Carriger (p)

Tak tohle mi nesedlo. Od začátku až do konce nudné a bez ''štávy''. Nelíbila se mi, do dalšího dílu nejdu.

28.04.2015 1 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Úžasná, velmi čtivě napsaná kniha. A souhlasím s jaja1989, Memento bylo trošku horší, nicméně tohle je o dítěti, Memento už zasahuje i do světa práce a ''dospěláků''. Tak jako tak, kdo si knížku nepřečetl, jako by nebyl :)

28.04.2015 5 z 5

Velkej frajer Nate je prostě třída Velkej frajer Nate je prostě třída Lincoln Peirce

Mně se tedy více líbí Nate než poseroutka. Když už mám přeškvařený mozek, nebo mám prostě jen náladu na něco odpočinkového, je Nate tou správnou volbou. Vždycky rozesměje :)

Proroctví sester Proroctví sester Michelle Zink

Čekala jsem něco víc.. Knihou jsem se snažila prokousat až na konec, ale nedokázala jsem to. Plně souhlasím s Miishou.

28.04.2015 2 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Tato série se mi líbila, jen tam mohlo být víc akce, méně romantiky a přemýšlení nad hloupostmi a nemuselo by to být tak rozvláčné a roztahané. Jinak děj dobrý, prvních pět knih. Pak už je to stále dokola. Hodnotím na 3-4 hvězdičky.

Sto tajných dvířek Sto tajných dvířek Nathan David Wilson

Na knihu jsem se velmi těšila, ale také mne velmi zklamala. Jsem zvyklá každou knihu dočíst do konce, ale tady jsem se musela opravdu hodně přemáhat. Nelíbil se mi ani děj, ani styl vyprávění. Do dalších dílů se nepouštím.

28.04.2015 1 z 5

Věčná Ambra Věčná Ambra Kathleen Winsor

Jedna z mých oblíbených knih, nedám na ni dopustit :)

27.04.2015 5 z 5

Peytonův Hrádek Peytonův Hrádek Grace Metalious

Velmi pěkná kniha, vždy se k ní ráda vrátím :)

Patnáctka v tom! Patnáctka v tom! Ros Asquith

Perfektní oddechovka se spoustou vtipu a nadsázky :)

Maniak Maniak Martina Cole

Četla jsem snad tisíckrát. Je to jedna z mých oblíbených knih, sázka na jistotu. Vřele doporučuji! :)

27.04.2015 5 z 5

Šepot Šepot Isabel Abedi

Kniha se mi velmi líbila, napínavý příběh s nečekaným vyústěním je důvod, proč čtu knihy od této autorky jedním dechem. Skvělé!! :)