Veeria Veeria komentáře u knih

Andělské poselství naděje Andělské poselství naděje Lorna Byrne

Lorna píše své knihy přirozeně, což přidává na důvěryhodnosti....jedinečné, kouzelné.

05.12.2014 4 z 5

Polibek půlnoci Polibek půlnoci Lara Adrian (p)

Knihu jsem si půjčila v knihovně namátkovým výběrem, ale nelituji.:) Kniha je čtivá, pojetí upírů zdařilé a nechybí ani erotické pasáže....

16.11.2014 3 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Druhý díl posouvá příběh všech hlavních postav o další kus, dozvídáme se o nich více informací, přibývají nové postavy.... S odstupem času tento díl považuji za ,,slabší" v porovnání s ostatními díly navazujícími, nicméně bez této knihy bychom ztratili ten pomyslný můstek, který poskytuje základ pro rozvoj. Dominuje zde Valentýn, vztah mezi Clary a Jaceem, svůj větší prostor zde dostává Magnus, Simon, Luke.... Najdete zde více napětí, setkání s démony (mnoho typů...), boje.....Překvapivý je vývoj především u Simona a příchod nové postavy - královna Zakletého dvora, která ještě dostane šanci ukázat své pravé já.:)

02.11.2014 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Upíři, vlkodlaci, lovci stínů, víly, čarodějové....výživná půda jako základ pro růst mnoha dějovým linkám. Zamilovala jsem se.♥

18.10.2014 5 z 5

Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Město z kostí: Oficiální obrazový průvodce k filmu Mimi O'Connor

Svělá knížečka mapující zrod filmového zpracování Měst z kostí....:) dozvíte se detaily od obsazování herců přes hledání vhodných míst pro natáčení, návrhů kostýmů a náročnosti některých natáčecích scén. Vše je doplněno fotkami. :) Komu se líbil film, neváhejte...kdo je fanouškem celé ságy, neváhejte podruhé....:D Jediné mínus - mohla mít daleko, daleko více stránek.

10.10.2014 4 z 5

Strašidlo cantervillské Strašidlo cantervillské Oscar Wilde

Ráda na tuto knihu vzpomínám z dob povinné literatury k maturitě....:) Krásně se četla.:)

05.10.2014 4 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Neotřelé, originální počteníčko. Čtivost vás vtáhne do příběhu jako magnet a stránka střídá druhou rychlostí blesku. :)
Ze začátku jen možná budete ztraceni v mnoha nových slovech, nicméně slovníček vám bude dobrým pomocníkem a průvodcem.:)
Jedná se o krásnou knihu, která ukazuje mnoho ,,lidských" vlastností v různých úhlech pohledu. Vřele doporučuji všem, kdo mají rádi nové příběhy zahalené ve fantasy kabátku, omotané romantikou a napětím.
Mé oblíbené postavy: Strážce, Nick, Michael, Liss.
Děkuji vydavatelství, překladatelce a všem, co se podíleli na vydání v češtině.:) A už se velmi těším na další díl.

04.10.2014 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Opět kvalitní příběh, skvěle napsaný, zaručeně vás vtáhne do děje....dle mého (zatím) nejlepší díl! Pokud jste s chutí přečetli předešlé tři díly, neváhejte.Děkuji spisovatelce za tak krásné knihy.

26.08.2014 5 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Kathryn Taylor

Velmi čtivá kniha, kde nanejdete jen erotické pasáže, ale i děj, což je dle mého soudu plus.:)

15.07.2014 4 z 5

Protože tě miluji Protože tě miluji Guillaume Musso

Poskytne mnoho překvapení a zvratů....

07.07.2014 3 z 5

Proměna Proměna Jana Kratochvílová

Nádherný příběh o naději, lásce.....kniha, kterou si ráda přečtu i víckrát.

06.07.2014 5 z 5

Jak se vám líbí Jak se vám líbí William Shakespeare

Tuto knihu jsem objevila ve filmu Nepolíbená :)

05.07.2014 4 z 5

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Jedna z těch od paní Lanczové, na kterou ráda vzpomínám.:)

05.07.2014 5 z 5

Slepičí polévka pro duši O andělech mezi námi Slepičí polévka pro duši O andělech mezi námi Jack Canfield

Příběhy, které mají v sobě dar povzbudit a dodat hřejivý pocit.

05.07.2014 5 z 5