Proměna

Proměna https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/83969/promena-83969.jpg 4 50 7

Co musí udělat nevýrazná sedmnáctiletá Michaela, aby si ji všiml třídní idol Petr a vyměnil svou dívku, obletovanou krasavici, právě za ni? Proměnaz nenápadné šedé myšky je strastiplná, ale vede ke zdárnému konci, obzvláště, když se do akce vloží Petrova maminka, majitelka kosmetického salónu.

viki77
15.10.2022 5 z 5

Krásná a čtivá kniha s troškou humoru.Doporučuji

yerisley
22.01.2018

Knížka mého dospívání;-) určitě doporučuji je to hezký příběh z lovestory

EvikU.
09.04.2017 4 z 5

Líbila se mi proměna. Zajímavý námět na knihu. Čtivý, doporučuji.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá kniha. Velice zajímavě zpracovaný příběh "ošklivého káčátka", který udrží napětí, až do úplného závěru. Opět jedna z mých srdcových knih. Mohu jen doporučit.

1v8na
04.08.2014 5 z 5

nádherný přběh, opravdu fantastické, velmi romantické. A nikdy není tak zle, aby to nemohlo být všechno lepší.

Veeria
06.07.2014 5 z 5

Nádherný příběh o naději, lásce.....kniha, kterou si ráda přečtu i víckrát.

Jiitush
30.01.2012 4 z 5

Fajn je mi devatenáct, ale na doporučení kamarádky jsem se začetla do tohohle dívčího románku. Nedávala jsem mu velké naděje, ale musím říct, že mě opravdu příjemně překvapil! :) Ve většině dívčích románků je vztah mezi nejkrásnějším klukem na škole a ošklivou hlavní hrdinkou popisován většinou tak, že mu nikdy neuvěřím, nedokážu mu uvěřit, že by se mohl skutečně stát. Tento příběh mě však zcela pohltil! Autorka jejich jiskřivý vztah popisuje dost realisticky, takže vás lehce přesvědčí o tom, že se to skutečně může stát i vám! No, až zbytečně filmový konec bych osobně vynechala, neboť Petr má Míšu rád pro to jaká doopravdy je a ne pro to, jak vypadá, a tak mi závěr přišel už lehce zbytečný a jak už jsem řekla, až moc filmový. Ale jinak úžasná pohodovka! Možná by se mohlo zalíbit i těm čtenářkám, které už jsou z puberty venku a ještě občas fantazírují o té pravé lásce ... ;)

2003  86%Proměna
2005  80%Cesta zpátky
2004  86%Prohraná sázka
2006  79%Nikolo, do sedla!
2018  80%Pedagogická diagnostika v MŠ

Kniha Proměna je v