tyzik.cejka tyzik.cejka komentáře u knih

Jak daleko je slunce Jak daleko je slunce Ivan Klíma

moc hezká knížka pro malé děti

03.05.2013

Jak fungují stroje: Interaktivní průvodce jednoduchými stroji a mechanismy Jak fungují stroje: Interaktivní průvodce jednoduchými stroji a mechanismy Nick Arnold

moc dobrá knížka pro ty které májí rádi stroje

03.05.2013 5 z 5

Pohádkový dědeček Pohádkový dědeček Eduard Petiška

cesta vlakem mě baví čtu si dívám se z okna na přírodu ale rozhodně bych všechno šktrl kdybych dědu který by mi toho tolik napovídal že bych si musel psát poznámky nejvíc mě vždycki zaujala pohádka o automomobilu který soutěžil s vlakem a nebo o nanasitném vrabci či jak si řvířátka volila krále a pár dalších chvilek jako první čtení krasné obr písmenka nebo irustrace Zdenka Milera jsou fakt krásné

03.05.2013 5 z 5

Hry Jaroslava Foglara Hry Jaroslava Foglara Jaroslav Foglar

asi mám radši příběh ale kdybych měl odíl rval bych si to do ruky a nosil bych to na každou naší schůzku takže si myslím že téndle knížce lze nic nvyčítat a hodně mne překvapuje že ke knize se nikdo předemnou neodvažil napsat něco no jen lidi pište

03.05.2013

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Dobré až někdy ve třetí polovině knihy to trochu nudí

01.05.2013 3 z 5

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

opravdu to dočtěte až dokonce konec je nejlepší

Mach a Šebestová na prázdninách Mach a Šebestová na prázdninách Miloš Macourek

moc dobré a vtip to má dost

Rychlé Šípy Rychlé Šípy Jaroslav Foglar

Foglar má mnoho dobrých knih které budou znát pamětníci i děti

01.05.2013

Tatínku, ta se ti povedla Tatínku, ta se ti povedla Zdeněk Svěrák

rád jsem to poslouchal a možná že si to po dvou letech přečtu

01.05.2013

Dělání Dělání Zdeněk Svěrák

když jde naše třída do baru se moc povedlo rád si to poslechnu radši ale se dívám na hodinu zpěvu tady mi chybí proslovy

01.05.2013 4 z 5

Rychlé šípy 9. Rychlé šípy 9. Jaroslav Foglar

opravdu na 100 je moc super dívat se na Rychlonožkovi patálie a poslouchat rady Mirka a taky vidět čepici Červenáčka spolu s jezerní kotlinou a pod junáckou vlajkou moc dobré

Jirka postrach rodiny Jirka postrach rodiny Richmal Crompton

Ujde ale myslel jsem že to bude lepší

01.05.2013 3 z 5

Mikulášovy patálie Mikulášovy patálie René Goscinny

máš bod Mikuláši spolu Asterixem jste ůmění autora 100

28.04.2013 5 z 5

Kronika Ztracené stopy Kronika Ztracené stopy Jaroslav Foglar

ani bych ni na to nevzpomněl když tak jdu ze záchoda a tu mi to vpadne do očí je tam starší vydání po tatínkovi nechám počítač počítačem a chvilku čtu knihu ale nelze pochopit dívat třeba na jednom obrázku na šipky které ukazují ke věcem se skřínky je divné tak si to tady zadám a hned to tam je modré ale klik s mojí šipkou udělám a čtu čtu a pak si přečtu o čem to je protože jsem to nikdy nepochopil přečtu si to a pak si zas jdu chvilku číst a vlastně jsem už hlupák to je další kniha od mého bombového skauta pana Foglara no já sám na to řeknu tohle velmi dobré nápady do klubovny třeba s tou skřínkou šipkami

28.04.2013 4 z 5

Strach nad Bobří řekou Strach nad Bobří řekou Jaroslav Foglar

Hoši od Bobři řeky jsou lepší

28.04.2013

Víla Amálka Víla Amálka Václav Čtvrtek (p)

víla Amálka mne nikdy neoslovita večerníček je lepší

27.04.2013 1 z 5

Moje první Bible Moje první Bible Kenneth Nathaniel Taylor

Je to taková malá knížečka kterou budete mít za 6 dní přečtenou malinké stránky seznamují srozumitelně děti s osudy starého i nového zákona jednoduché čtivé hravé

27.04.2013 4 z 5

Edudant a Francimor Edudant a Francimor Karel Poláček

Co to má jako bejt mě se chce nad tou slátaninou brečet málo známé filmové provedení je super kníiha mne naprosto šokuje

27.04.2013 odpad!

O hrochovi, který se bál očkování a jiné pohádky O hrochovi, který se bál očkování a jiné pohádky Miloš Macourek

já znám jenom Barborka a cucavé bonbony a hroch který se bál očkování takže knihu si nemůžu dát do svých knih ale kdybych měl hodnotit ti dvě bylo by to na 5 hvězdiček a já to taky tak udělám

27.04.2013 5 z 5

Mikuláš a jeho přátelé Mikuláš a jeho přátelé René Goscinny

taky spisovatel není špatný dobře napsané

26.04.2013 5 z 5