turecko76 turecko76 komentáře u knih

Miláčkovo pokušení Miláčkovo pokušení Johanna Lindsey

Nemelo to zadne pasaze, kde bych se nudil. Opravdu se to cetlo velmi prijemne a narozdil od jinych podobnych romanu tam to napeti mezi hlavnimi predataviteli vydrzelo temer do konce. Musim take pochvalit obalku, coz nebyva u takovychto knih zvykem. Davam plny pocet.

14.04.2023 5 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Moje prvni knizka od Kleypasove prekonala me ocekavani. Od zacatku do konce byla napinava a romantika hezky jiskriala.

22.01.2023 5 z 5

Podivné hry Podivné hry Nora Roberts

Tezko hodnotit hvezdickami knihu, ktera ma dve povidky. Prvni pribeh me drzel tak do pulky, ale po odjezdu ze srubu to silne upadlo a byla to nuda. (4 hvezdicky za zacatek, 2 za konec). Druha povidka byla od zacatku do konce prijemne napinava a jeji nejvetsi chyba byla ta, ze moc rychle skoncila. (4 hvezdicky).

25.11.2022 3 z 5

Nežádoucí nevěsta Nežádoucí nevěsta Catherine Coulter

Prvni kapitola popisujici zavody kocek me mela varovat. Kniha me dost nudila a docetl jsem ji tak trochu z donuceni. Ne, ze by byl dej tak priserny. Blo tam trochu te lasky, intrik i krimi zapletka, ale styl vypraveni mi neprisel nikterak zajimavy.... alespon v porovnani s jinymi autorkami.

04.10.2022 2 z 5

Skandální manželství Skandální manželství Johanna Lindsey

Prvni pulka knihy me bavila moc, nejspise diky rozvijejicimu se vztahu zamotanemu do velke zahady. Druha pulka uz byla spise detektivka a me trochu chybelo to napeti mezi hlavnimi hrdiny. Obecne je ale kniha napsana pekne.

21.03.2022 3 z 5

Darebáky zbožňuji Darebáky zbožňuji Bertrice Small

Prvni povidka je ukazkova prace braku. Romanticke pribehy mam rad, ale tady to byla kombinace pohadky, fantazy, braku a porna. 1 hvezdicka. Druha povidka bylo o mnoho lepsi, ale pribeh nebyl nikterak rozvinuty a zajimavy, ale oproti prvnimu pribehu byl mnohem lepe napsany. 3 hvezdicky. Treti povidka me bavila velmi. Pribeh sice nikterak originalni, ale mezi hrdiny to jiskrilo. Skoda, ze to bylo tak kratke. 4 hvezdicky.

04.01.2022 3 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Candice Proctor

Krasna hniha. Je tam vse, co me bavilo. Propracovane postavy a vztahy mezi nimy. Dej je napinavy a vyobrazeni stredoveku krasne kosate popsane. Je to tak trochu navykove cteni. Za me jasnych pet a v zanru historickych romanci pro oddech patri mezi mych TOP 5.

29.11.2021 5 z 5

Kudy kráčí láska: V náručí kovboje / Sám v Texasu Kudy kráčí láska: V náručí kovboje / Sám v Texasu Sara Orwig

Prvni povidka za dve hvezdy. Snad nejhorsi cteni v tomto zanru, co se mi dostalo do ruky. Jazyk a styl vypraveni na urovni lepsiho studenta. Zato druha povidka moc povedena a slusne napsana. Te davam 4 hvezdy, takze pokud zprumeruji, vychazi hodnoceni 3.

22.11.2021 3 z 5

Něžná pomsta Něžná pomsta Johanna Lindsey

Cely pribeh byl od zacatku do konce napinavy bez nudnych pasazi. V zanru nenarocnych romantickych oddechovek jasny plny pocet hvezd.

02.10.2021 5 z 5

Perfektní partneři Perfektní partneři Jayne Ann Krentz

Kniha je napsana velmi lehce, popisne a zpocatku i vtipne, co se tyce konverzace meti postavami. Proste idealni na oddych. Dlouho jsem zvazoval 5 hvezdicek, ale posledni ctvrtina knihy byla uz spise krimoska, co nekomu radost udela, ale ja mel radeji ty hasterive dialogy mezi hlavnimi hrdiny. Takze celkove 4,5 hvezdy.

01.07.2021 4 z 5

Pravidla lásky Pravidla lásky Nora Roberts

Cetl jsem pouze druhou povidku, takze 5 hvezdicek je pouze za ni. Od zacatku do konce se mi to libilo, coz u podobnych knih rici nemuzu. Prostredi zapadakova vs Hollywood a napeti mezi hrdiny bylo vyborne. EDIT: Tak jsem nakonec precetl i prvni povidku. Ta se mi libila o poznani mene, protoze slo spise o detektivku, coz neni muj oblibeny zanr. Takze za prvni povidku davam 3 hvezdy, celkem tedy 4 v prumeru..

18.05.2021 4 z 5

Láska na první pousmání Láska na první pousmání Carole Buck

Nenadchlo ani neublížilo. Pokud není nic jiného po ruce, dá se to vydržet dočíst, ale kdo to číst nebude, určitě o nic zajímavého nepřijde.

19.07.2020 3 z 5

Dáma v nesnázích Dáma v nesnázích Shannon Drake (p)

Jiz moje nekolikata kniha od Drake. Opet vyborna a tentokrate i napinava do sameho konce. Dvoji totoznost hlavniho hrdiny i hrdiny posunula napeti v jejich vztahu zase o kus dale, nez v ostatnich Shannoninych knihach. Tady nevaham ani chvilku a davam plny pocet.

19.07.2020 5 z 5

Princezna pomsty Princezna pomsty Shannon Drake (p)

Vyborne napsane, ale to je u Drake uz standard. Nehodnotim plnym poctem, ale pravdepodobne jen z toho duvodu, ze jsem nemel nutkani cist knihu jednim dechem. Mozna za to ale muze to, ze jsem jiz trochu presycen autorcinymi knihami. Kdybych ji cetl jako prvni, nejspise bych dal hvezdy vsechny.

08.06.2020 4 z 5

Válka srdcí Válka srdcí Shannon Drake (p)

Do 3/4 byla kniha napinava a moc se mi libil souboj obou hlavnich hrdninu mezi sebou. Posledni cast knihy ale trochu polevila v napinavosti a byl to jiz jen prumer. Proto nedavam plny pocet hvezd, ale presto jde o vyborny historicky roman me oblibene autorky.

22.04.2020 4 z 5

Duch Duch Danielle Steel

Asi pata kniha od Steelove, kterou jsem cetl. Ty predchozi mi nijak uzasne nepripadaly (snad krome Cizi zeny), hlavne z duvodu, ze jsem nemel cas si vychutnat zaver knihy. Spisovatelka dost casto natahuje ctenare v mnoha smerech, a kdyz uz se povede oba hrdiny spojit, tak to vyresi na dvou strankach a je konec. Tato kniha mi ale prisla mnohem zajimavejsi a vyvazena vcetne konce. Dej ma dve casove linky a obe se mi moc libily, ta z minulosti o chlup vice. Ale samozrejme, ze obe spolu souvisi a podporuji se. Za me tedy zatim nejlepsi kniha teto autorky, jejiz nejvetsi chybou bylo, ze byla moc kratka.

22.02.2020 5 z 5

Uzdrav se s autopatií Uzdrav se s autopatií Jiří Čehovský

Me hodnoceni nebude asi uplne smerodatne. Hodnoceni ctivosti a ucinku teto metody jsou dve odlisne kategorie. Kniha je vcelku srozumitelna, ale je znat, ze 6.vydani, ktere jsem cetl, je z literarniho pohledu trochu splacane. Tim, ze je neco dopisovano pozdeji, straci starsi kopitoly trochu vyznam a tez terminologiile je po tech letech pouzita jinak. Chtelo by to asi lepe sladit. Ale cert to vem, pokid to funguje. A ja verim, ze by mohlo. Oproti klasicke home to vypada velmi nadejne. Osobne jsem se do pokusu pustil, ale je jeste brzo delat zavery .... s odstupem se pokusim vyslesky dopsat.

12.09.2019 4 z 5

Neodolatelné síly Neodolatelné síly Danielle Steel

Od teto autorky spise prumer, az podprumer. Dost se to vleklo a kdyz se konecne neco zacalo dit, tak to skoncilo. Ale jako oddechovka se to urcit jednou precist da. Obecne mi ale na vsech knihach od teto autorky vadi, ze konec je vzdy moc uspechany.

12.09.2019 2 z 5