Neodolatelné síly

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Steve a Meredika žijí již 14 let ve spokojeném manželství, plném lásky a porozumění, třebaže na sebe vzhledem ke svým náročným profesím mají velice málo času. Meredith dává přednost kariéře, Steve touží po dítěti, ale přesto je ochotný následovat Meredith do jejího nového působiště. Situace se komplikuje, neboť Steve v novém prostředí nemůže najít místo jako lékař, proto se vrací do New Yorku. Meredith se navíc sblíží se svým sympatickým šéfem, podnikatelem Callanem, a Steve tráví svůj volný čas s rozvedenou lékařkou Hanou. Podaří se Meredith a Stevovi překonat manželskou krizi anebo začnou hledat každý svojí vlastní cestu a žít život na vlastní pěst....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/42_/4281/neodolatelne-sily.jpg 3.820
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR), Knižní klub
Orig. název:

Irresistible Forces (1999)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (9)

Kniha Neodolatelné síly

Přidat komentář
turecko76
12. září

Od teto autorky spise prumer, az podprumer. Dost se to vleklo a kdyz se konecne neco zacalo dit, tak to skoncilo. Ale jako oddechovka se to urcit jednou precist da. Obecne mi ale na vsech knihach od teto autorky vadi, ze konec je vzdy moc uspechany.

blanka5960
11. září

Tohle nesedlo, styl psaní, téma, zkrátka se mně to nelíbilo.

110022
07.10.2017

Na začátku jsem se nemohla začíst, pak se to ale přehouplo do té správné vlny, a měla jsem problém se od čtení zase odtrhnout. Líbilo se mi to, a určitě se k tomuto románu od mé oblíbené autorky vrátím.

alnahu
26.05.2017

Steve a Meredith žijí v ideálním manželství ale právě pomalu a neznatelně je od sebe oddělují neviditelné síly. Ale jak jinak mohl tento příběh dopadnout ,když je Meredith denně ve styku s okouzlujícím sympaťákem Calanem. Kniha se četla dobře.

popeluška
01.09.2016

Kniha se krásně četla....vřele doporučuji :-)

Pavouček2
01.09.2016

No, vážně to bylo moc předokonalý.

hruskovalucie93
10.08.2016

Moje první kniha od Steelové. Moc se mi do toho nechtělo, ale jsem spokojená. Zaujal mě příběh i styl psaní. Chvílemi to bylo zdlouhavé, hlavně na začátku mi přišlo, že se některé scény pořád dokola opakují. Nakonec jsem ale byla hodně zvědavá jak to všechno dopadne.

kika 13
30.10.2012

Pohodové čtení pro zimní večery.

Autor a jeho další knihy

Danielle Steel
americká, 1947

všechny knihy autora

Kniha Neodolatelné síly je:

v Přečtených36x
v Čtenářské výzvě2x
v Knihotéce44x
v Chystám se číst6x
v Chci si koupit1x
v dalších seznamech1x