Ticiana Ticiana komentáře u knih

Klíče království Klíče království Joe Hill (p)

Byla to jizda, predstaveni dalsich klicu, nastesti popisek trosku na konci knihy a nektere znam ze serialu. Zack je teda brutalni, takhle by to v serialu nemohli pouzit. Konecne se tady objevili i detektivove. Tesim se na posledni dva dily. Fantazie techle dvou autoru je fakt neskutecna.

31.05.2022 5 z 5

Vítejte v Lovecraftu Vítejte v Lovecraftu Joe Hill (p)

Po shlédnutí seriálu, je těžké se od nej úplně odpoutat. Ale komiks je v něčem lepsi, vyprávění a kresby si užijete, je to hodně temne a krvavé. To mam rada. Tesim se na další dil. Škoda, ze není delší, ale zato je vic dilu.

28.05.2022 4 z 5

Krvavé sestry Krvavé sestry Graham Masterton

Jako vždy, osobní život Katie je hodně zamotany. Bohuzel uz mi to zacina vadit. Knihu jsem cetla delší dobu, tenhle případ mne docela zaujal i kdyz to bylo trochu vic utahany.

22.05.2022 4 z 5

Rozbití andělé Rozbití andělé Graham Masterton

Druha kniha a pomerne snadno mne napadlo, co se za tim skryva. Ale presnejsi motiv jsem nezjistila. Kniha je dobre vystavena, jsem zvedava na dalsi rozhodnuti Katie v jejim soukromym zivote. Ty brutalni opisy mi moc nevadi, pripomina mi to Chrise Cartera. Dalsi dil na mne ceka.

07.03.2022 4 z 5

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Kniha je hodně mysteriozni. Ze začátku jsem si dávala kratoucke pauzy mezi kapitolami, abych to rozdychala. Bohuzel, čím jsem byla blíž konci, tim min toho tiziveho pocitu jsem měla, a vic mi začali vadit postavy. Konec nebyl úplně dle mého gusta ale budiž. Určitě si někdy v budoucnu prectu další knihy autorky.

31.01.2022 4 z 5

V pasti V pasti Catherine Alliott

Příjemné překvapeni. Ze začátku mne tam hrozne stval Harry a Rosiena mama. Druhá půlka je docela mazec, smršť všech možných žánru od detektivky, komedie a romantiky. Ani jsem to necekala.

24.01.2022 4 z 5

Vzorný syn Vzorný syn Čong Judžong

První půlku jsem zhltla, pak mne nadšeni nejak opustilo. Kniha je fajn, ale neměla jsem takové ty okamžiky, kdy jsem trpěla, co asi bude dal nebo ze by mne to nutilo číst dal.

26.12.2021 3 z 5

Rebuilt Rebuilt Alex Scarrow

Treti dil se mi libil a i ubihal lip nez druhy. Serie ma neco do sebe a i kdyz nekonci tak, jak by asi vetsina chtela, je to konec, ktery se k ni hodi.

08.10.2021 4 z 5

Reborn Reborn Alex Scarrow

Druhy dil mi uplne nesedl, premahala jsem se do cteni. Napad s virem je dobrej, je tady ale min a min akce, a jsem zvedava, jak to cele dopadne.

05.10.2021 3 z 5

Remade Remade Alex Scarrow

Prvni cast knihy je vyslovene hruzyplna, desiva ale taky hodne ctiva. Jen jsem si neni uplne jista, kam to smeruje... Napad skvely, uvidime s dalsimi knihami, jestli se to udrzi.

30.09.2021 4 z 5

Vlčí kletba Vlčí kletba André Wiesler

Posledni dil a za mne nejlepsi. Hodne akce, temer vse se odehravalo v pritomnosti. Celkove Kroniky Hagena von Stein byli hodne dobre zpracovane. Libilo se mi prostredi, vlkodlaci, carodejky a upiri, vse rozdelene na "dobre a spatne". Treti dil byl nejsviznejsi, dozvedeli jsme se taky neco o Rigelovi, o Hagenovi, a taky o Eberwinovi. Konec se mi libil, a taky se mi pak v noci o knizce zdalo. Za mne skvely fantasy pribeh.

18.08.2021 4 z 5

Štvanice na ďábla Štvanice na ďábla André Wiesler

Tenhle dil jakoby trochu drhl. Za mne ty pojmenovani upiru a vlkodlaku a carodejnic jsou hodne matouci,, ale patri to ke knize. Hodne zmen, samotny Hagen se zmeni, a je to k horsimu. Tak jako v prvnim dile, i v druhem je na konci souboj mezi postavami. Jsem zvedava, jak to nakonec skonci.

16.08.2021 3 z 5

Pán čarodějnic Pán čarodějnic André Wiesler

Kniha je ctiva, historicky aspekt neberu v uvahu, pro mne je to fikce. Hagena jsem si oblibila, byla jsem rada, ze Abrecht a Wenke uz nejsou ve hre. Jsem zvedava, jak se dal bude vyvijet Hagen, protoze konec knihy dava predpoklad na zmenu jeho povahy. Uz se tesim na dalsi dily.

11.08.2021 4 z 5

Černý jestřáb sestřelen: příběh moderní války Černý jestřáb sestřelen: příběh moderní války Mark Bowden

Reportazni knihy, to je hodne tezke cteni. Clovek se ztraci v postavach a v deji a tady se resil pohled z vice stran, z oddilu, ktere byli na ruznych mistech.

Z pohledu autora, muselo byt zajimave a taktez zdlouhave zjistit vic informaci o akci, na kterou by vsichni nejlip zapomeli.

Za mne rozhodne lepsi film.

25.05.2021 3 z 5

Zloděj čísel Zloděj čísel Hayley Barker

Druhy dil a stejne skvely jako prvni. Ctive, hodne propracovane dilko, nove atrakce a hlavne, co asi nedostanu z hlavy byla prvni ale i druha scena s vlky. Hodne jsem Benovi a Hosi fandila.

Jen mne mrzi, ze obalka je zmenena, originalni obalky jsou naprosto bozi. Tuhle duologii doporucuji.

07.05.2021 5 z 5

Dům soli a smutku Dům soli a smutku Erin A. Craig

Mne se nejvíc libili ty hororové prvky. Hlavne ty první. Zamotané to taky hodně bylo. Kniha je ctiva a jsem rada, ze nakonec dobre dopadla.

06.04.2021 4 z 5

Jména mrtvých Jména mrtvých Ian Rankin

Musim rict, ze jsem doted uplne nepochopila tu politickou linku. Na mne az moc jmen a postav. Druha pulka knihy lepsi. Nevim, co si myslet o Rebusovi, ale nejspis to bude tim, ze tohle je moje prvni kniha a pritom je to uz 17-ty dil. Spis takova oddechovka.

17.02.2021 4 z 5

Nesnesitelná lehkost Nesnesitelná lehkost Portia De Rossi

Musim říct, ze o téhle herečce jsem netušila, ze měla takové problémy. Taky jsem si rikala, ze to v hlave neměla v poradku. Jsem rada, ze jsem si knihu přečetla a ze vse dopadlo dobre.

29.01.2021 4 z 5

Slepačia polievka pre dušu Slepačia polievka pre dušu Jack Canfield

Reseni je vzdy v komunikaci a vzajemny podpore. Nektere pribehy mne rozesmaly, jine rozesmutnili. Ale vyhledavani prispevatelu byl boj, to jsem je hledala dyl, nez jsem precetla pribeh.

20.01.2021

Dívka ve věži Dívka ve věži Katherine Arden

Druhej dil byl pro mne lepsi nez prvni, vic akce, vic intrik. Vasja pomalu prichazi na to, jak vse funguje. Jsem zvedava, kam nas zavede posledni dil.

14.12.2020 5 z 5