TessaJean TessaJean komentáře u knih

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Při čtení jsem se musela nutit, abych knihu vůbec odložila. Obzvlášť ke konci jsem četla téměř neustále a bez dechu! Kniha je dokonale zpracovaná, smutná a plná zrady a zoufalství! Myslím že tento příběh mi z hlavy jen tak nevymizí a rozhodně si kupuji další díl. Doufám že ani ten mě nezklame! Jednoduše řečeno se tato kniha řadí k mým nejlepším, co jsem kdy četla!:)

01.02.2015 5 z 5

Hořká chuť lásky Hořká chuť lásky Lenka Lanczová

Mám jí přečtenou už podruhé a jsem strašně ráda, že autorka napsala i pokračování s názvem Postel plná růží. Oba tyto díly byly asi tím nejlepším, co jsem zatím od autorky četla.:)))))

31.01.2015 5 z 5

Tajemství noci Tajemství noci Dean Koontz

Všech 5 hvězdiček za dokonale napsanou knihu, plnou napětí a děsu! Knihu jsem začala číst okamžitě, jen co se mi dostala do rukou a opět mě nezklamala!

31.01.2015 5 z 5

Ochránce Ochránce Dean Koontz

Koontz má prostě úžasné knihy, při kterých se prostě nedokážu odtrhnout! Každá kapitola končí tak napínavě, že čtenář prostě musí pokračovat. Pro mě Ochránce patří právě k takovým těm nejoblíbenějším knihám právě od tohoto autora.:)

31.01.2015 4 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Musím dát všech pět hvězdiček za nádherně napsanou knihu. :) Opravdu jsem se od ní neodtrhla a jak jsem se bála že to bude až moc velká slaďárna tak příběh mě celkově opravdu potěšil. Po čtení všelijakých thrillerů jsem zase vzala do rukou knihu plnou lásky a očekávání!

20.01.2015 5 z 5

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Musím říct,že u mě toto byla první kniha, kterou jsem dokázala přelouskat už za den a půl! Od knihy jsem se nemohla odtrhnout, pořád jsem chtěla vědět jak to bude s hlavní hrdinkou dál. Znovu bych do ní už ale nešla už z toho důvodu, že je opravdu krutá a emotivní. Já sama jsem si při tom okusovala nehty a ještě horší je, když si čtenář uvědomí, že se tohle opravdu stalo.

18.01.2015 4 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

U této knihy musim říct, že se mi celkem líbila, ale že bych jí zrovna hltala to taky říct nemůžu.
Asi mi tu chybělo to správné napětí.

18.01.2015 3 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Musím říct,že tohle byla první kniha,kterou jsem od autora četla, a taky první kniha při které jsem se rozbrečela :D Knižka byla pěkná,dobře se četla...prostě klasická romantika:) Sice já na tyhle slaďárny moc nejsem a dávám přednost spíše thrillerům, nebo hororům, kde to srčí napětím, ale kniha je pěkná, takže se dala číst :)

26.12.2014 3 z 5

Intenzita Intenzita Dean Koontz

Neodtrhla jsem se!:) Za tohle dílo dávám všech 5 hvězdiček.

Manžel Manžel Dean Koontz

U tohoto autora jsem začínala právě touto knihou a pak už jsem přečetla snad všechny.:) Miluju tohoto autora,jeho styl psaní a hlavně to jak každá kapitola končí něčím tak zajímavým, že prostě musíte pokračovat dál.Kniha mě velice bavila. Hlavní hrdina Mitch mi byl velice sympatický!

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Tato kniha je celkově úžasná. Letos jsem si jí půjčila z knihovny už podruhé a znovu jsem ji dychtivě přečetla za pár dnů.:) Nejvíce mě asi oslovila povídka Dobré manželství.

24.12.2014 5 z 5

Nikdy nevíš Nikdy nevíš Chevy Stevens (p)

Toto autorčino dílo je o dost slabší než její první s názvem Stále nevěstná. Je pravda že jsem tady od toho očekávala o něco víc. :) Neříkám že se mi kniha nelíbila, ale zdálo se mi ,že se kniha hrozně moc natahuje. Do zhruba třičtvrtě knihy mě děj moc nebavil až pak se to trochu víc rozjelo. :) Jinak ale hezká knížka!

24.12.2014 3 z 5

Stále nezvěstná Stále nezvěstná Chevy Stevens (p)

Tak tato kniha je doslova bomba! Měla jsem jí přečtenou celkem rychle a můžu říct, že mě vůbec nepustila.Věčně jsem jí měla v ruce, až jsem litovala že jí mám tak brzo přečtenou.Velmi napínavá kniha! Mám jí už doma a řadím ji mezi mé nejoblíbenější.:) Doporučuji!

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Nevím proč, ale mám dojem,že by mě kniha možná bavila více kdybych o ní neměla tolik informací.Už díky tady tomu jsem ten zvrat v půli knihy už tak trochu očekávala.Jinak kniha byla úžasná a i tak jsem hltala každou stránku.Konec mě rovněž překvapil.

24.12.2014 4 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Zvrácené dílo, které i tak dokáže upoutat.Po celou dobu čtení jsem naléhavě potřebovala vědět kdo je vrah a konec mě opravdu překvapil.Sice už to pro mě není tak silné jako Temné kouty, ale i tak si tato kniha zaslouží velké ocenění.

24.12.2014 3 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Tak tato kniha pro mě byla zatím nejlepší ze všech třech knih. Děj byl napínavý, dá se říct od začátku až do konce a opět až do poslední chvíle se neví jak to vlastně je.Ostré předměty jsem přelouskala tak nějak s klidem,Zmizelá mě opravdu hodně bavila,ale od Temných koutů jsem se nemohla odtrhnout.Zkrátka napínavé,strhující...Pevně doufám že autorka napíše další knihu.