terkezka terkezka komentáře u knih

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Moc mě bavila, napínavá od začátku až do konce.

04.02.2020 5 z 5

Moc zajímavá kniha, bohužel jsem nedávno četla dost podobnou od p. Javůrka, takže to mi ten zážitek malinko kalilo.

08.01.2023 5 z 5

Trestankyně: Příběh Růženy Vackové Trestankyně: Příběh Růženy Vackové Milena Štráfeldová

Neskutečně čtivá a zajímavá kniha popisující hrůzy naší historie. Je dobré si něco takového přečíst .

31.01.2022 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

Úžasná kniha, čtivá, silné příběhy, i slza mi ukápla. Skvělá autorka !

17.11.2020

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Napínavý jak kšandy, nešlo přestat číst! A ten závěr ! Pecka !!

08.11.2020

Černá hra Černá hra Jozef Karika

Ctiva, napinava, moje první setkání se spisovatelem Karikou, a jistě ne poslední.

03.08.2020 4 z 5

Červené klubíčko Červené klubíčko Irena Hejdová

Musím říct, že se mi to tento komentáž píše poměrně těžce. Knihu jsem koupila dcerám k Ježíšku, nalákaly mě absolutně nádherné ilustrace. Ale děj knihy, jako takové, je absolutně o ničem. Nezáživné, nudné. Škoda. ..
A přitom Nedráždi bráchu bosou nohou - od stejné autorky- což byla kniha, kterou jsme s dcerami četly předtím, byla absolutně super :)

02.05.2021 1 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Po předchozích případech Eriky mě tento bavil asi nejmíň, ale i tak skvěla kniha. 90%

24.02.2020 4 z 5

Srabáček - průvodce začínajícího hrdiny Srabáček - průvodce začínajícího hrdiny Marek Epstein

Četla jsem s dcerami (6 a 9) a moc mě to nebavilo. A holky to taky nebavilo. Musela jsem se hodně nutit, abych jim tu knihu dočetla. Docela slátanina :/

18.06.2023 2 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

První kniha od Cartera, která mě nebavila a musela jsem se do ní nutit, a v podstatě i přeskakovat nedůležité pasáže. Spousta nepodstatných odstavců.

12.09.2022 2 z 5