TerezaB TerezaB komentáře u knih

Vládci českých zemí Vládci českých zemí Vladimír Liška

Kniha super. Dlouho jsem se na ni chystala a parádní. Pár matematických překlepů, ale krásnæ kniha

16.03.2021

Půlnoční anděl Půlnoční anděl Lisa Kleypas

Prijemna knizka. Me dost zaujala, urcite se k ni zase nekdy vratim.

03.04.2018 4 z 5

Všechno o vášni Všechno o vášni Stephanie Laurens (p)

Prijemna oddechovka. Cetla jsem ji uz 3x a zase se k ni vratim.

03.04.2018 5 z 5

Rytíř mnoha srdcí Rytíř mnoha srdcí Kinley MacGregor (p)

Rozhodně tato knížka nepatří mezi nudné. Zasmála jsem se u ní několikrát, a často čekala, kdo z hrdinů první ustoupí :D Často to vypadalo nerozhodně, opravdu vydařený pár.

14.07.2014 4 z 5

Pán touhy Pán touhy Kinley MacGregor (p)

tahle kniha je opravdu vydařená. Jedna z prvních co jsem od této spisovatelky četla, ale z tohoto žánru jich mám několik set přečtených, a tato stála za to ;)

14.07.2014 5 z 5

Hudba meče Hudba meče Julie Garwood

Krásná knížka. Miluji toto období v romanci a tato kniha nezklamala. Opravdu doporučuji.

26.11.2013 5 z 5

Nařčená Nařčená Carolyn Jewel

Hezká knížka. Hrdinka je inteligentní, neokouzluje jen vzhledem což se mi líbí.

26.11.2013 3 z 5

Elegantní výmluva Elegantní výmluva Christina Dodd

Velmi hezká knížka. A co je nejlepší, až tady jsem zjistila, že jde o druhý díl. :D Takže ten první vůbec nechybí.

26.11.2013 4 z 5

Zamilovaný darebák Zamilovaný darebák Johanna Lindsey

tahle knížka, stejně jako snad každá od Lindsey se mi opravdu líbila. Nic mi tam nescházelo.

26.11.2013 5 z 5

Zkrocení Zkrocení Jude Deveraux (p)

mě se tato kniha moc líbila. Sice některé části mi přišly nepřirozené, nebo naivní, ale celkově to byla hezká knížka s krásným koncem.

Guvernantka Guvernantka Arnette Lamb

vynikající knížka, vůbec nechyběl humor, napětí, romantika. Nic nechybělo, mohlo by být víc takových knih.

17.11.2013 5 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Julie Garwood

Má první přečtená kniha od této autorky a rozhodně ne poslední. Velmi příjemné čtení, četla jsem ji dva dny,a nemohla ji odložit. :D

17.11.2013 4 z 5

Šíp v srdci Šíp v srdci Jennifer Blake (p)

velmi hezké čtení, pro mě byla kniha napínavá a lehce jsem se vžila do děje.

Králův mstitel Králův mstitel Kathleen Harrington

hezká knížka, a podle mě i zdařilý konec

17.11.2013