Nařčená

Nařčená https://www.databazeknih.cz/img/books/61_/61975/bmid_narcena-c88-61975.jpg 3 26 6

Manželství z lásky může být výzva... Edward, markýz z Foye, by byl šťastným mužem, kdyby mohl pokračovat ve svém staromládeneckém životě. Smrt bratra mu však změnila život. Jako poslední z rodu Marracků se Edward musí oženit. A protože už mu jednou zlomila srdce nestálá mladá dívka, přísahá, že si najde starší manželku - dospělou a zkušenou ženu, ke které ho nebudou vázat žádné city. Zamilovat se může být nebezpečné... Mladičká Sabine Godardové se dostalo nadstandardního vzdělání od strýce, profesora na univerzitě v Oxfordu. Studium pro ni představovalo spásu - kvůli nespravedlivému nařčení ze skandálu byla vyloučena z londýnské společnosti a zařekla se, že v životě nechce poznat mužský dotyk. Setkáním s Edwardem se všechno změnilo. Oba je zasáhla nečekaná náklonnost a smyslné pokušení. Minulost je náhle tak vzdálená... Dokud je okolnosti nepřinutí kvůli lásce riskovat své životy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Indiscreet , 2009

Ála1968
09.02.2023 2 z 5

Mě kniha nezaujala.Přečetla jsem ji,ale jednou stačilo

LilianaFalcon
27.06.2019 2 z 5

Líbila se mi zápletka. I vykreslení obu postav a jejich věkový rozdíl. Nicméně kniha byla jinak strašně zdlouhavá, ukecaná a i přes slibný děj opravdu nudná.

renefer
15.12.2016 2 z 5

Klasický romatický slaďák bez vtipu a napětí aneb "ó jak tě miluji - neméně než já tebe"

havrmoni
26.11.2016 4 z 5

To bylo krásně zamilovaný a dobrodružný. Podle popisu jsem myslela,že se to odehraje v Anglii a nějaká detektivní tápletka k tomu. Chyba,Sabine se strýčkem cestují a Foye také, až se jejich cesty protnou. Útìkají před Nazimem Pašou,jehož jméno napovídá,že půjde o dobrodružství úplně někde jinde než v Anglii. Hrdinové jsou sympatičtí,tato kniha mě velmi mile překvapila.

munka
14.03.2014 5 z 5

Kniha sa mi veľmi páčila, mám rada spojenie romantiky a napätia.

TerezaB
26.11.2013 3 z 5

Hezká knížka. Hrdinka je inteligentní, neokouzluje jen vzhledem což se mi líbí.

19. století pro ženy harlekýnky historické romance

Carolyn Jewel