Terezaa Terezaa komentáře u knih

Zahradní slavnost Zahradní slavnost Václav Havel

Velmi zajímavé a dobré drama. Kdo může tvrdit, že je to hloupé? Kniha se mi líbila a u čtení jsem se zasmála.

01.01.2018 4 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Skvělá, nadčasová kniha. Přečteno k maturitě a rozhodně po Bílé nemoci sáhnu znovu.

01.01.2018 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Fantastická a velmi silná kniha. Nemám slov.

09.06.2017 5 z 5

Kvak a Žbluňk jsou kamarádi Kvak a Žbluňk jsou kamarádi Arnold Lobel

Moje srdcovka. Miluji tu knížku, je krásná, veselá, milá. Moc mě bavilo číst si příběhy kamarádů Kvaka a Žbluňka.

01.11.2016 5 z 5

Opravdu bezva, četla se sama. Mrzelo mě, když jsem ji dočítala. Zbožňuji Gandalfa a Bilba, zbožňuji vlastně celou knížku. :)

Dívka, 15, milá, ale praštěná Dívka, 15, milá, ale praštěná Sue Limb

Na dovolené jsem ji četla 2x za sebou, po dovolené asi ještě 5x. A neomrzela. Tahle knížka nikdy neomrzí - zábavná a pozitivní. Takové odlehčené počtení.

01.11.2016 5 z 5

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Všem doporučuji si tuto knížku přečíst. Nemohla jsem na tento příběh přestat myslet snad ještě dva týdny po přečtení. Kudy chodím, tudy knihu vychvaluji.
Je neuvěřitelné kolik těm lidem bylo a co všechno zažili. Opravdu silný příběh.

Průšvihářky Průšvihářky Jacqueline Wilson

Tahle knížka je moje srdcovka, protože to byla má první knížka od Jacqueline. Možná proto dávám takové hodnocení, ale nemůžu si pomoct. :)
Moc zábavná a čtivá. Pobaví určitě jak mladší, tak i starší čtenáře.

Polibek Polibek Jacqueline Wilson

Krásná knížka, pro starší čtenáře doporučuji! :)

Lekce lásky Lekce lásky Jacqueline Wilson

Z téhle knížky jsem byla úplně hotová. Opravdu super, je pro starší čtenářky.

Ilustrovaná máma Ilustrovaná máma Jacqueline Wilson

Moc hezká knížka. Četla jsem ji už pětkrát a rozhodně ji do rukou vezmu ještě několikrát.

Vzdušné zámky Vzdušné zámky Jacqueline Wilson

Nádherná knížka, poprvé jsem ji četla ve třinácti a naprosto jsem si ji zamilovala, vlastně jako každou knížku od Jacqueline. Smála jsem se, brečela. Jedním slovem - nádhera.

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Naprosto nádherné vánoční příběhy. Knížku jsem četla v létě, ale cítila jsem se jako o Vánocích. Opravdu super. :)

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Moje nejoblíbenější knížka od Greena. Moc hezky se čte a postavy jsou sympatické. :)