terez83 terez83 komentáře u knih

Povídky malostranské Povídky malostranské Jan Neruda

Povídky malostranské jsem četla jako povinnou četbu, některé povídky mě vůbec nenadchly a nebavili, ale našli se i povídky jako třeba O měkkém srdci paní Rusky nebo Vodník, které mě zaujaly.. Proto dávám 3 *

21.11.2015 4 z 5

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Četla jsem ji jako povinou četbu už dvakrát. Je to moc povedená knížka, která mě osobně nikdy neomrzí a vždy se k ní ráda vrátím.

21.11.2015 5 z 5

Kadin, sultánova žena Kadin, sultánova žena Bertrice Small

Krásná knížka, ostatně jako všechny ostatní od Bertrice Small, tak i tato se mi moc líbila..

21.11.2015

Kočičí holka Kočičí holka Thomas Brezina

Krásná knížka s velmi originálním příběhem, vřele doporučuji :)

21.11.2015

Dotek anděla Dotek anděla Thomas Brezina

Moc pěkná knížka, sice pro mladší čtenářky, ale čtivá

21.11.2015 3 z 5

Babička Babička Božena Němcová

Bohužel kniha Babička mě vůbec nechytla, z celé knihy mě jenom zaujal příběh o Viktorce, jinak čtení Babičky mě vůbec nebavilo, bohužel.

20.11.2015 1 z 5

Slezské písně Slezské písně Petr Bezruč (p)

Poezie není můj šálek kávy a ve většině případech ani nedokážu rozluštit co tím autor myslel.. Ale některé Bezručovi básně jako například Labutinka, nebo Maryčka Magdonova se mi opravdu líbily..

20.11.2015 3 z 5

Zlomená Zlomená Shy Keenan

Velmi silný a pravdivý příběh. Občas mi z určitých pasáží knihy bylo trochu nevolno, trochu jsem si pobrečela.. Je až neuvěřitelné jak někteří lidé dokážou být krutí, lhostejní k ostatním, akort nejbližší hlavní hrdinky. I přesto doporučuji přečíst

12.11.2015 5 z 5

Divoká Jasmína Divoká Jasmína Bertrice Small

Miluju všechny knížky od Bertrice Small a zrovna tato Divoká Jasmína je jedna z mých nejoblíbenějších

12.11.2015 5 z 5