terez83 terez83 komentáře u knih

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Přečetla jsem spoustu knížek s tímto tématem, ale tohle je první, při které jsem si musela dávat delší pauzy, abych to vstřebala. Podotýkám, že u žádné knížky jsem si tolik nepoplakala, jako u téhle. Neskutečně silný příběh a doporučuji přečíst každému, kdo někdy jen trochu zapochyboval o tom, co se dělo za druhé světové války.

11.04.2021 5 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

V životě jsem u knížky nebrečela tolik jako u téhle. Krásný příběh, určitě doporučuji.

18.05.2020 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Kniha je napínavá, čtivá. Závěr jsem sice trošku čekala ale i tak nezklamala.

16.02.2020 4 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Než detektivku bych ji nazvala psychologické drama. Knížka byla hodně čtivá, nešlo se od ní odtrhnout, avšak od konce jsem čekala trochu víc. Ale i přesto doporučuji přečíst.

15.12.2019 4 z 5

Co jsi to za matku? Co jsi to za matku? Paula Daly

Přečteno za jeden večer. Velmi napínavá kniha a nečekaný závěr. Tahle kniha mě fakt dostala.

21.08.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Jsem z téhle knížky naprosto unešená. Přečteno jedním dechem.

14.08.2019 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tuhle knihu jsem přečetla jedním dechem, vryla se mi hodně pod kůží a ještě dlouho o ní budu přemýšlet.

03.08.2019 5 z 5

Celou knihu jsem se neuvěřitelně bavila. Dokonce přítel, který nikdy nečte, si ji přečetl a byl nadšený jako já. Rozhodně stojí za přečtení!

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Velmi čtivá, člověka občas nutí zamyslet se, zda je tohle vůbec možné a podobně. Rozhodně doporučuji.

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Napínavá, čtivá. Přečetla jsem ji jedním dechem.

31.03.2019 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Knihu jsem nedočetla, nemohla jsem ji přelouskat. Vůbec nebavila.

17.01.2018 1 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Knihu jsem přečetla za jeden den, nelze se od ní odtrhnout. Přijde mi však nedokončená, tak moc potřebuji vědět, jak to se všemi bylo dál..

16.01.2018 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Kniha je velmi zajímavá. Troufnu si říct, že je to jedna z nejlepších co jsem četla. Je moc napínavá, četla jsem ji jedním dechem a přečetla ji za dva dny. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Rozhodně doporučuji přečíst.

04.01.2016 5 z 5

Oslnivá láska Oslnivá láska Bertrice Small

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Kniha má krásný děj s velmi povedeným zakončením.

Láska znovu nalezená Láska znovu nalezená Bertrice Small

Opět krásný děj, osobně mám ráda romány Bertrice z prostředí Turecka, Indie a podobně, takže tato kniha je pro mne jak dělaná.

Intriky a láska Intriky a láska Bertrice Small

Opět krásná knížka této autorky, ale vždy mě mrzí, že většinou mou oblíbenou postavu nechá zemřít.

Věčná láska Věčná láska Bertrice Small

Miluju knížky od Betrice Small a Věčná láska není výjimkou.

Čas lásky Čas lásky Bertrice Small

Krásná knížka, kterou jsem přečetla za jeden večer. U některých pasáží jsem si dost pobrečela, doslova jsem ten děj hltala.

21.11.2015 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tenhle díl mám ze všech nejradši, ráda se k němu vracím a proto pro fanoušky erotických románů, doporučuji :)

21.11.2015 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Jsem velká fanynka 50 odstínů.. ale musím říct, že Padesát odstínů šedi se mi z celé trilogie líbila nejméně, ale i tak se k ní ráda vrátím.