Divoká Jasmína

Divoká Jasmína https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/2585/bmid_divoka-jasmina-Ne9-2585.jpg 4 139 12

Skye O'Malley série

< 6. díl

Princezna Jasaman, poslední dítě indického vládce Akbara z rodu Mogulů, slavná svou úchvatnou krásou, jiskrnou inteligencí a nevinnou smyslností, se stává osudovou pro dva významné muže: nevlastního bratra Sálima, jenž se jí chce zmocnit, a milujícího manžela, prince Džamala. Dny plné blaženosti a vášnivé noci však pro princeznu náhle skončí, když Sálim nechá Džamila zavraždit a ona musí před Sálimem uprchnout. Útočiště nachází na dvoře anglického krále Jakuba II., kde se znovu setkává se svou matkou, krásnou Velvet, a legendární babičkou Skye O'Malley de Marisco. Úchvatný román o milostných dobrodružstvích jak v exotické Indii sedmnáctého století, tak na dvoře Jakuba II. plném skandálů jedinečně zakončuje ságu potomků Skye O'Malleyové...... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Wild Jasmine , 1992

uzivatel83509
06.06.2023 2 z 5

Od příběhu jsem čekala asi něco jiného, protože mě tahle kniha trošku zklamala...

Janule809
02.02.2019 5 z 5

Příběhy Skye mám moc ráda, oddechový čtení

Jaja1981
14.11.2017 4 z 5

Moje prvni kniha od teto autorky. Obcas utikam k tomuto odlehcenemu cteni, precti jednim dechem.

majík1
04.07.2016 3 z 5

Celkem dobrá kniha,ale má lepší

terez83
12.11.2015 5 z 5

Miluju všechny knížky od Bertrice Small a zrovna tato Divoká Jasmína je jedna z mých nejoblíbenějších

tatruszka
06.04.2013 3 z 5

Příběh se mi moc líbil, ostatně jako téměř všechny knihy od autorky.

Dádulka67
11.05.2012 5 z 5

Po přečtení komentářů jsem se děsila, cože jsem si to zakoupila za knihu, ale musím naprosto nesouhlasit s názory, že to je špatná kniha. Od této autorky jsem četla již daleko hůře stravitelné. Jen se obávám, že to není vina autorky, ale překladu. Některá slova vyjadřující milostný akt jsou opravdu neopakovatelná a kazí tím celkový dojem z knih. Divoká Jasmína je pěkně psaná kniha a co se týče vyjádření milostných scén, jsou slova volena velice citlivě-v žádném případě ne hrubě. Kniha má děj a nemyslím, že by měla být až tak zatracovaná. Naprosto nejsem vyznavačem nějakých erotických knih a ani k nim tuto knihu nepřirovnávám, naopak mohu za sebe říct, že se mi líbila. Je stejně čtivá jako Skye ÓMalley.

HTO
22.03.2012 1 z 5

Přečetl jsem ji kdysi náhodou před usnutím, protože ležela na nočním stolku u babičky, které tuhle knihu někdo půjčil (babička ji doufám nečetla). Tehdy v roce 1997 ještě nebyl sex tak téměř všudypřítomný a já byl mladíček, a z tohoto pohledu to mohlo působit ne úplně nepříjemně, ale i kdyby to působilo sebepříjemněji, v těch Jasmíniných milencích jsem se tak ztrácel, že jsem se rozhodl dávat přednost nějaké méně složité četbě... třeba Kantově Prolegomeně ke každé příští metafyzice, jež se bude moci stát vědou.

Val
20.02.2012 4 z 5

Tolik sexu se tu na mě navalilo, až mi z toho bylo chvílemi šoufl... :-) Ale statečně jsem dospěla ke konci a vím, že jednou ... a dost :-)

povi
06.07.2011

Tak já jsem tuhle knížku dočetla včera, a musím říct, že oproti titulu "Skye O´malley" nebo i titulu "to srdce mé" byl tohle slabej odvar :-D Že porno?? Vždyť je to oddychovka, člověk nad tím nemusí přemýšlet, přečtené je to za tři dny, čte se to dobře a erotické scény se můžou přeskákat, taky už mě to pak nebavilo číst do podrobna .-) Myslím, že všechny tituly z řady o Skye jsou perfektní počtení :-)

Senza Jenka
30.11.-0001 1 z 5

Paní Smallová se vyžívá v nevolnickém sexu. Její knihy jsou plytké a jen o tom. Myslím, že jejím "dílům" by sedělo označení PORNO, více než červená knihovna.

Alix
30.11.-0001 odpad!

Tady jsem se nechala nachytat. Oceňuji sice historické reálie, ale cudná Jasmína, která padala z náruče do náruče a rodila jedno dítě za druhým, mi tak lezla na nervy, že jsem to dočetla jen s obrovským sebezapřením. Červená knihovna každým coulem, ale musela jsem dočíst, kamarádka mi knihu půjčila v dobré víře, že mi tím způsobí radost. Hrůza!