teepek teepek komentáře u knih

Revival Revival Stephen King

Pro mne zatím nejslabší Kingův počin

01.10.2015 2 z 5

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Pratchettovi jsem se dlouhá léta zdárně bránil (také díky kvalitní práci Stevena Eriksona :-) Před lety jsem dostal jednu knihu ze série darem. Byl to Otec prasátek. Humor mi nic neříkal, žádné spojení jsem neměl.
I u této první knihy série jsem se musel prokousávat několika prvními stranami, ale pak jsem ji naprosto propadl. Je to díky pestrosti, malebnosti a stylu popisu světa Zeměplochy. Pak odnikud přijde hláška u které se prostě na veřejnosti řežete chtíc nechtíc a autor už vás nenechá knihu pustit. V současnosti čtu již Morta a musím přiznat, že s Pratchettem ještě nějakou dobu vydržím. Naštěstí :-)

22.12.2015 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ale... jooo

08.12.2017

Největší obchodník na světě Největší obchodník na světě Og Mandino

Krásně napsaná motivační kniha. Pro mne jako obchodníka pěkné počtení

22.06.2015 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Několit let jsem četl Malazskou knihu padlých od Stevena Eriksona. Dokončil jsem 9. díl a nevím jestli mám na ten poslední sílu. V mezičase jsem si pustil všechny natočené série Hry o trůny. Seriál mě absolutně dostal a pokud se člověk racionálně řídí pravidlem kniha nejlepší:::film dobrý, platí to i tady. Jsem asi na sté stránce prvního dílu a naprosto mě uchvátil styl psaní a perfektní práce překladatele. Klobouk dolů i nakladateli, perfektně zpracováno.
Dobrý pití, dýmku, ušák, nohy nahoru a tuhle knihu.

13.02.2015 5 z 5

Dům mrtvých Dům mrtvých Steven Erikson (p)

EPIC! prvotridni fantasy, trochu temnejsi, ale v hlave se ji nezbavite ani kdyz ji odlozite :-)

28.03.2011 5 z 5

Všechny čaje Číny Všechny čaje Číny Kit Chow

Velmi prijemna a sympaticka kniha. Doporucuji vsem cajomilum!

28.03.2011 3 z 5

To To Stephen King

horor #1

03.12.2010 5 z 5

moje první Murakamina a vím, že se k němu určitě vrátím. kvalitní čtení se spoustou motivace

03.12.2010 3 z 5

ABC hudební nauky ABC hudební nauky Luděk Zenkl

Do dneška nepřekonaná kniha. Mám ji v druhém, již salátovém vydání :-)

08.12.2017 5 z 5

Tommyknockeři Tommyknockeři Stephen King

Nářez. Klasika co nezklame

22.06.2015 5 z 5

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

mo je prvni kniha od ACH. symapticky styl

14.01.2011 3 z 5

Beznaděj Beznaděj Stephen King

podle mě jedna z nejlepších Kingovo věcí

03.12.2010 4 z 5