Největší obchodník na světě

Největší obchodník na světě

Kniha o prodeji a umění prodávat, kterou mohou stejně dobře číst a radovat se z ní veterán i nováček! Jde o nejčtivější, nejvynalézavější a nejužitečnější nástroj pro výuku prodávání jakožto profese. Mandino svým Největším obchodníkem na světě překonal všechny knihy, které kdy byly o umění obchodovat napsány. Nikoho, kdo se bude těmito zásadami řídit, nepotká při obchodování neúspěch, a nikdo bez nich také nedosáhne skutečné velikosti. Autor však udělal víc, než že jen uvedl zásady – vetkal je do přediva jednoho z nejúžasnějších příběhů, jaké jste v životě četli....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26571/nejvetsi-obchodnik-na-svete-iUL-26571.jpg 469

The Greatest Salesman In The World (1968)

Literatura naučná, Ekonomie a obchod, Osobní rozvoj a styl
Vydáno:, Knižní klub

ZůzaSomolka

Supr kniha s ohromnou moudrostí, jak dosáhnout úspěchu v čemkoli. Samozřejmě jedno přečtení nestačí, je třeba to číst přesně tak, jak říká "1.svitek".

alena755222

Nemyslím, že by podle této knihy vznikl nějaký obchodnik milionář.Dalo by se říci, že otevírá obzor, duchovní stránku v jiném směru, než jsou ty běžné.Je dobrosrdečná, povzbuzující a k zamyšlení nad změnou vlastního směru k lepšímu myšlenkovému pochodu.

Vlastula.P

Za mě určitě 5 hvězd. Nikdy by mě nenapadlo po knize v obchodě sáhnout- dostala jsem ji jako dárek a bylo by téměř barbarské nepřečíst si ji. Ani nevím, zda je to pro mě motivační, každý máme motivaci jinou, nicméně spoustu skrytých "rad" mi to určitě dalo.

Shindo
06.12.2017

Prekvapí, poteší, no nemotivovala ma nejak brutálne, ani som nemal obrovské úspechy v podnikaní. Pekný rozprávačský štýl.

ardeas
10.05.2017

Objavila som ju pred vyše 10timi rokmi u brata v knihovni. Odvtedy som ju kúpila takmer každému. Jasne, je to motivačná kniha, ale štýlom je podaná tak, že Vás nenúti sa priamo zamýšľať niečo vo svojom živote meniť, ale vlúdi sa do podvedomia. Veľmi príjemné a tohto autora obdivujem, že to vie tak podať.

Jessica007
28.08.2016

Motivační kniha. Není špatná, ale zase na druhou stranu mě moc nenadchla. Četla jsem mnohem lepší (nebo pro mě mnohem lepší) motivační knihy.

FishCo.
29.06.2016

Tato kniha měla a stále má poměrně velký vliv v mém životě. Až donedávna ležela na mém stole v kanceláři. :) Pokud se pohybujete ve světě obchodu nebo i mimo něj...dokáže být obrovskou motivací a inspirací. Rozhodně doporučuji.

sofmysl
04.06.2016

Kniha se mi místy nečetla moc lehce - chvíli jsem se nemohla otrhnout, chvíli zas mě čtení trochu nudilo, ale poselství celé knihy je moc pěkné. Rozhodně jsem si z ní vzala pár moudrých postřehů k srdci a snažím se jimi řídit. A co víc...vcelku mi to pomohlo i po mé profesní stránce.

Dagynka
01.06.2016

Tato kniha se mi moc líbila a hodně mě namotivovala..

VladimirTetur
20.12.2015

Slabší odvar "Nejbohatší muž v Babylóně - Clason, George S.", který je podle mě mnohem lepší a poutavější.

teepek
22.06.2015

Krásně napsaná motivační kniha. Pro mne jako obchodníka pěkné počtení

nokid
26.09.2014

Příliš obecné zásady pozitivního myšlení, navíc zabalené do výrazného hávu křesťanství. Jsou určitě lepší na totéž téma.

Ms.Iris
16.01.2014

Neprišiel som na tento svet ako porazený. V mojich žilách nekoluje neúspech. Nie som ovca, ktorá čaká na štuchanec svojho pastiera. Som lev a odmietam hovoriť, kráčať a spať s ovcami. Nebudem počúvať tých, čo ronia slzy a sťažujú sa, lebo ich choroba je nákazlivá. Nech sa pridajú k ovciam. Bitúnok neúspechu nie je mojím osudom.
Vytrvám, kým neuspejem.

(úryvok zo ZVITKU III)

Mňa osobne kniha veľmi oslovila..je krásne motivačná.

Hactive
19.12.2013

Vážně skvěle zakomponovaná motivace a rady pro obchodníky v krátkém příběhu. Zajímavá je i forma, kdy se čtenáři podávají cenné informace a rady formou svitků, čímž to podle mě působí intenzivněji. Příběh mě i překvapil menším objevením na konci prvního dílu, který mě zároveň ale trochu i zklamal. Přece jen se totiž do příběhu vmýsilo náboženství, což mně osobně trošku vadilo, protože jsem čekal čistě příběh o obchodníkovi a na konci to na mě působilo tak, že si čtenáře omotal zajímavým motivačníkm příběhem, aby ho ve finále trochu převedl na cestu Boha.

zrz
12.09.2012

BEST
Knihu jsem našel v popelnici,jednou jsem se do ní začetl a od té doby se stala mou životní filozofií

dadmtb
28.07.2011

Jedna z najlepších kníh, obsahujúca 10 zväzkov úspechu pre akéhokoľvek predajcu/človeka zaoberajúceho sa osobným rozvojom... ;))