teepek teepek komentáře u knih

ABC hudební nauky ABC hudební nauky Luděk Zenkl

Do dneška nepřekonaná kniha. Mám ji v druhém, již salátovém vydání :-)

08.12.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Ale... jooo

08.12.2017

Barva kouzel Barva kouzel Terry Pratchett

Pratchettovi jsem se dlouhá léta zdárně bránil (také díky kvalitní práci Stevena Eriksona :-) Před lety jsem dostal jednu knihu ze série darem. Byl to Otec prasátek. Humor mi nic neříkal, žádné spojení jsem neměl.
I u této první knihy série jsem se musel prokousávat několika prvními stranami, ale pak jsem ji naprosto propadl. Je to díky pestrosti, malebnosti a stylu popisu světa Zeměplochy. Pak odnikud přijde hláška u které se prostě na veřejnosti řežete chtíc nechtíc a autor už vás nenechá knihu pustit. V současnosti čtu již Morta a musím přiznat, že s Pratchettem ještě nějakou dobu vydržím. Naštěstí :-)

22.12.2015 4 z 5

Revival Revival Stephen King

Pro mne zatím nejslabší Kingův počin

01.10.2015 2 z 5

Tommyknockeři Tommyknockeři Stephen King

Nářez. Klasika co nezklame

22.06.2015 5 z 5

Největší obchodník na světě Největší obchodník na světě Og Mandino

Krásně napsaná motivační kniha. Pro mne jako obchodníka pěkné počtení

22.06.2015 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

Několit let jsem četl Malazskou knihu padlých od Stevena Eriksona. Dokončil jsem 9. díl a nevím jestli mám na ten poslední sílu. V mezičase jsem si pustil všechny natočené série Hry o trůny. Seriál mě absolutně dostal a pokud se člověk racionálně řídí pravidlem kniha nejlepší:::film dobrý, platí to i tady. Jsem asi na sté stránce prvního dílu a naprosto mě uchvátil styl psaní a perfektní práce překladatele. Klobouk dolů i nakladateli, perfektně zpracováno.
Dobrý pití, dýmku, ušák, nohy nahoru a tuhle knihu.

13.02.2015 5 z 5

Dům mrtvých Dům mrtvých Steven Erikson (p)

EPIC! prvotridni fantasy, trochu temnejsi, ale v hlave se ji nezbavite ani kdyz ji odlozite :-)

28.03.2011 5 z 5

Všechny čaje Číny Všechny čaje Číny Kit Chow

Velmi prijemna a sympaticka kniha. Doporucuji vsem cajomilum!

28.03.2011 3 z 5

Není kouře bez ohýnku Není kouře bez ohýnku Agatha Christie

mo je prvni kniha od ACH. symapticky styl

14.01.2011 3 z 5

To To Stephen King

horor #1

03.12.2010 5 z 5

Beznaděj Beznaděj Stephen King

podle mě jedna z nejlepších Kingovo věcí

03.12.2010 4 z 5

moje první Murakamina a vím, že se k němu určitě vrátím. kvalitní čtení se spoustou motivace

03.12.2010 3 z 5