tanja tanja komentáře u knih

PS: Nesnáším tě PS: Nesnáším tě Winter Renshaw

SPOILER Za mě docela zklamání. Dalo mi práci se začíst, občast dost nezáživné. Nulové jiskření mezi hlavními postavami, hrdinka byla občas na facku. Měla všechno, peníze, výchovu, zázemí a přesto skončila v palačinkárně. Neustále prohlašovala, že ho nebalí, ale ve skutečnosti nedělala nic jiného. On se mi líbil víc, ale zlý bratr-dvojče? Dost klišé. Jsem typ, který dokáže přečíst knížku jedním dechem, ikdyby to bylo do tří do rána, to že jsem tuto knížku začínala na několikrát o něčem vypovídá

14.05.2019 2 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Nechápu, proč má tahle knížka tak nízké hodnocení. Mě se líbila moc.

26.04.2019 5 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Moje první knížka od této spisovatelky. Přiznávám, že jsem se nechala nachytat na obálku, nečekala jsem nic světoborného, upíři, vlkodlaci jsou v každém druhém paberbacku. ALE! Byla jsem mile překvapena. Knížka měla šmrnc, děj hezky odsejpal, žádná hluchá místa. Za mě plný počet a jdu na druhy díl!

07.03.2019 5 z 5

Na druhej strane je tráva zelenšia Na druhej strane je tráva zelenšia Kerstin Gier

Nevíte někdo prosím, zda vyšlo v češtině? Popř. pod jakým názvem. Děkuji

04.03.2019

Mafie matek Mafie matek Kerstin Gier

Knížka se mi moc líbila, ikdyž jsem si říkala, že má hlavní hrdinka neuvěřitelnou trpělivost, já by jsem toho narcistického ex už dávno praštila židlí po hlavě. K mému překvapení jsem si uvědomila, že kniha byla zfilmovaná a dokonce s volným pokračováním. Jen jsem se musela smát výběru herečky hlavní role. V knížce byla hlavní hrdinka popisovaná jako sošná vysoká blondýna severského typu, což maličkatá Annette Frier rozhodně není :-) Knížka byla vtipná, lehká, milá, nenáročná. Počtení na nedělní odpolene.

30.05.2018

Stíny minulosti Stíny minulosti Amanda Quick (p)

Zase další knížka s naprosto ošklivým a a nesouvisejícím obrázkem. Přitom v originále jsou tak hezké. Mělo by se dodržovat u knížek původní návrh autorky!

04.04.2018

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Moje první knížka od této autorky. Přečetla jsem ji na jeden zátah. Humorné, lehké, sluníčkové čtení na sobotní odpoledne u kávičky s koláčkem. Jsem spokojena, těším se na další :-)

28.03.2018 5 z 5

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Tak jsem dočetla druhý díl a váhám, zda jít na třetí. Mám ráda romantické slaďáky, ale tady toho cukru bylo nějak moc. Líbí se mi, když je hlavní hrdina trošku dareba i po svém polepšení. Šampaňské, jahody, lampiony, prádlo, romantické výlety, všeho bylo moc k zevšednění. Trilogie se nazývá Hříšné odstíny vášně, ale toho hříšného a vášnivého tam bylo pomálu. Gabrielovi narostla andělská křídla ze .... :-)

21.02.2018

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Moc hezká knížka. Trošku jsem to obulela. Ale bude určitě patřit k mým oblíbeným. A jo, je to slaďárna, ale....

03.11.2017 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Po dlouhe dobe knizka, kterou jsem docetla a zacala zase od zacatku. Mila, vlidna, vtipna, dojemna, usmevna. Pravda, trochu mi lezl na nervy mindrak hlavni hrdinky ze sve sestry, ale jinak jsem si knizku uzila.

20.06.2016 5 z 5

Až na dno Až na dno Amanda Quick (p)

Tak Fallon Jones má konečně ženskou. Musela jsem se prokousat celou hromadou romanticko-paranormálno-detektivních románů než k tomu došlo :-) Popravdě i tak si myslím že Až na dno ze série Zrcadlo volně navazuje na Sílu vášně ze série Paprsky snů. Je tam poprvé zmíňka o Isabelle V. Je jasné že serie jsou mezi sebou propojeny. Říkám si, zda má A.Q. na zdi namalovaný rodinný strom, aby nezapoměla kam který Jones patří. Knížka se líbila. A připouštím že ikdyž to paranormálno moc nemusím, čtení jsem si užila.

05.08.2015 5 z 5

Podivné zásnuby Podivné zásnuby Jayne Ann Krentz

Tak Amanda se vrátila s tvorbou zpátky do 19.st. Což já jen schvaluji, neb její historické románky zbožňuji. Tahle knížka je přesně podle mého gusta. Krásný mužný hrdina, samozřejmě se šrámem na duši a emancipovaná hrdinka s náručí plnou lásky. Dobrodružství, romantika, krimi zápletka a hlavně šťastný konec. A přiznávám, že jsem radši že se A.Q. zdržela mesmertických záhad :-) Za mě plný počet bodů a těším se na další

20.10.2014 5 z 5

Svůdný vévoda Svůdný vévoda Adele Ashworth

Duke Trilogy, znamená to, že nás čeká ještě příběh třetího z přátel, Colina? Doufám že ano a brzy

08.10.2014 5 z 5