Na druhej strane je tráva zelenšia

Román o veľkej láske, malom šťastí a probléme ako oklamať osud Fenomenálna, bestsellerová autorka Kerstin Gier je nielen majsterkou slova, ale aj kráľovnou láskavého humoru. Jej román Na druhej strane je tráva zelenšia je príbehom o veľkej láske, malom šťastí a probléme ako oklamať osud. Jedna chybná smska poslaná (ne)správnemu adresátovi obráti život Kati naruby. Osud sa však zachová ako gentleman a za zvláštnych okolností ju vráti na úplný začiatok. S jediným cieľom, a to dokázať jej, že všetky naše rozhodnutia v živote majú svoj zmysel. Pútavý a vtipný román plný životných právd a komických situácií vás chytí za srdce a nepustí ho. Pokiaľ nedočítate poslednú stránku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/296776/na-druhej-strane-je-trava-zelensia-fTG-296776.jpg 3.38
Romány, Pro ženy
Vydáno, Meridiano-press

Auf der anderen Seite ist das Gras viel grüner, 2011

Kniha Na druhej strane je tráva zelenšia

tanja
04.03.2019

Nevíte někdo prosím, zda vyšlo v češtině? Popř. pod jakým názvem. Děkuji

dencuska
28.01.2017

Láskavý a inteligentný humor a silné posolstvo, ktoré pozorný čitateľ nájde medzi riadkami. Veľmi príjemná kniha, určite odporúčam :)

Ladiva
17.07.2016

Mne táto kniha "nesadla". Trochu rozťahaný až nudný úvod, potom to zrazu nabralo spád, začalo to byť zaujímavé a dokonca (miestami) aj vtipné a zrazu to autorka sekla, a bol záver. Čitateľ nech si vysvetlí sám, čo sa to s hlavnou hrdinkou vlastne udialo. Pútavý a vtipný román to pre mňa nebol.

Rozkoše zimy
Rozkoše zimy