_tak_asi_simca_ _tak_asi_simca_ komentáře u knih

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tuhle knihu miluju!!!
Tuhle knihu jsem nemohla pustit z rukou a to doslova! Asi to bude tím že miluju styl psaní Johna Greena ale je to nejlepší kniha, jakou jsem kdy četla. Kniha mě doslova pohltila. Musela jsem si ji přečíst několikrát, protože dívat se na svět z pohledu Hazel je fakt něco nad čím se musíte hodně zamyslet. Miluji citáty z této knihy nejvíce mě dostal citát: ,,Some infinities are bigger then other infinities" (Některá nekonečna jsou větší než jiná nekonečna).
Rozhodně doporučuji si přečíst tuhle knihu. Myslím že vás nezklame.

20.11.2017 5 z 5

Tíha vesmíru Tíha vesmíru Jennifer Niven

Když jsem tuto knihu objevila v knihkupectví, od pohledu jsem se do ní zamilovala. Na zadní straně obalu totiž bylo napsáno něco jako: ,,Hvězdy nám nepřály má dvojče!" Tak jsem si myslela že to bude skvělé. Bohužel mě kniha maličko zklamala. Možná je to tím, že miluji ,,Hvězdy nám nepřály" a moc jsem to s tím srovnávala. Jinak to ale bylo moc hezky napsané, mělo to zajímaví příběh a rychle se to četlo. Kniha mě přiměla se zamyslet nad životem a trochu pozměnila můj pohled na svět. Pokud máte rádi romány jako třeba Hvězdy nám nepřály tak rozhodně doporučuji si knihu přečíst!

20.11.2017 4 z 5

Zrození zabijáka Zrození zabijáka Darren Shan (p)

Velmi hezky napsaná kniha, nejvíce mě na ní zaujalo to, jak hlavní postava Larten přemýšlí nad danými situacemi. Rozhodně knihu doporučuji a těším se až si budu moct přečíst další díly.

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Kniha je dobrodružná a velice zajímavá. Ale já jsem bohužel asi velmi náročný čtenář a kniha je určena mladším dětem. Nad knihou jsem se samozdřejmě musela zamyslet a trochu změnila můj pohled na svět. Ale je mi líto že to musím takhle napsat, trochu mě zklamala zápletka knihy. Bylo to moc jednoduché, to ale asi nejspíš jenom proto, jak už jsem se zmínila, že to bylo psané pro mladší děti. Jinak se mi ale velice líbila.

20.11.2017 3 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Kniha mě od začátku hrozně bavila, byla napínavá a měla jsem problém ji odložit z ruky. Čtení jsem si velice užila a knihu rozhodně doporučuji.

20.11.2017 5 z 5

Já jsem viděla dříve ten film, než se mi dostala kniha do rukou. Ale i tak mě kniha velice bavila. Byla velice zajímavá a plná dobrodružství. Rozhodně doporučuji si přečíst.

20.11.2017 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Jsem veliká faninka Harryho Pottera a tuhle knihu jsem četla asi v první třídě. A v té době jsem měla pocit, že je Harry Potter veliká kravina. Při čtení jsem si ale knihu zamilovala. Kniha je moc hezky napsaná a plná dobrodružství. Rozhodně doporučuji si přečíst tuhle, ale i další díly.

20.11.2017 4 z 5

Když jsem se dozvěděla o této knize, věděla jsem že ji okamžitě musím mít. Jelikož jsem veliká faninka a Harryho Pottere a známé autorky J. K. Rowlingové, tak jsem si tuhle knihu velice oblíbila. Sice Harry už není hlavním hrdinou, ale to mi vůbec nevadilo. Děj byl velice napínaví zajímaví a líbila se mi jeho zapeklitost. Rozhodně doporučuji si přečíst....

19.11.2017 5 z 5

Ostrov zasvěcení Ostrov zasvěcení Ilka Pacovská

Kniha mě velice zaujala a jako spoustu dalších knih jsem jí nemohla pustit z ruky. Hanka mi nejvíce přirostla k srdci, protože stejně jako já ráda draky a ve většině situací bych jednala stejně ona. Jinak byla kniha velmi zajímavá velice mě zaujala, tím jak tam byly magické bytosti, u kterých jsem si musela představovat jak vypadají. Jediné co, tak mi dělalo prosblém si představit tulíka. Přijde mi že v knize bylo málo popsáno, jak tulík vypadá. Ale jak už jsem psala na začátku kniha mě velmi zaujala a příjemně překvapila.

19.11.2017 4 z 5

Tajemství oceánů Tajemství oceánů Tanya Stewner

Na tenhle díl jsem se velice těšila a nezklamal mě. Knihu jsem přečetla za jediný den a nemohla jsem ji pustit z rukou. Kniha mě vtáhla do děje a cítila jsem se všemy hlavními hrdiny ale především s Aleou. Stejně jako předchozí díly jsem si tuhle knihu zamilovala a už se nemůžu dočkat dalšího dílu. Rozhodně doporučuji si přečíst...

19.11.2017 5 z 5

Barevné vody Barevné vody Tanya Stewner

Zamilovala jsem si tuto knihu. Čtení rychle ubíhalo a nemohla jsem od knihy odtrhnou oči, takže se mi povedlo ji přečíst během dvou dní. Vtáhlo mě to do děje a celou dobu jsem s hlavními hrdiny cítila. Nemohla jsem se dočkat pokračování...

19.11.2017

Volání z hlubin Volání z hlubin Tanya Stewner

Kniha mě ze začátku moc nezaujala, ale když jste se do ní od třetí kapitoli začetla, nemohla jsem ji už pustit z ruky. Hrdinové mi přirostli k srdci a když jsem knihu dočetla, nemohla jsem se dočkat toho, až dostanu další díl.

19.11.2017 4 z 5