Tacovševidí Tacovševidí komentáře u knih

Říše neřesti Říše neřesti Meghan March

Nejlepší díl ze všech tří. Bylo to plné lásky, erotiky, a hlavně napětí a zvratů. To co se tam dělo, mi vyráželo dech. Naprostá pecka.

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Hezký náhled do jeho života. Pěkný vývoj jejich vztahu, který byl opravdu pěkný. Pikantní scény. Napínavý konec.

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Výborné , extrémně čtivé - celou trilogii jsem přečetla za jeden den. Většina říká že Mount trilogie byla lepší, ale mě osobně víc líbila tahle. I když tenhle první díl měl pomalejší rozjezd, byla to jízda. Osobně mi nevadí ani ta rychlost v erotice. Skvělý, užila jsem si to.

Sicilský polibek Sicilský polibek Mon Coucou

Mnohem, mnohem lepší než první díl. Konečně víc napětí a mafie, lásky a všeho co k tomu patří. Postavy jsem si oblíbila. Snad bude další díl.

Ano, pane řediteli Ano, pane řediteli Lucie Srňánková

Bylo to super, sedl mi styl autorky. Ze začátku bylo sice hodně erotických scén, až se místy mohly omrzet, ale pak se to usadilo a bylo to o jejich lásce a budování vztahu. Zápletka skvělá, ta celý dojem z knihy zvýšila. Rozuzlení a konec dojemný, i slza ukápla. P.S. Jako odstíny mi to rozhodně nepřišlo, ten kdo to k nim přirovnává je snad ani nemohl číst.

Perský květ Perský květ Mon Coucou

Trvalo mi než jsem si zvykla na styl psaní autorky, ale pak si to nějak sedlo. Zajímavé téma, ale chtělo by to ještě doladit a dotáhnout. Zajímavá kombinace s bylinkami, ale o mafii bych toho ocenila víc.

30.04.2023 3 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Ne tak tohle mi vůbec nesedlo. Nesmyslné chování všech postav, dokazování si jakési moci, erotické scény nijaké. Celé to bylo divné a to mám dark romance ráda.

30.04.2023 2 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Čte se to samo, ale příběh by mohl být doladěnější a trochu lepší zápletka. POd doby co to vyšlo jsem to četla už několikrát. Miluju to a i přes chyby a nedostatky dávám plný počet.

Sandy Sandy Melanie Moreland

Sice hezké zakončení celé série a setkání se všemi, ale zároveň nejslabší díl ze všech.

30.04.2023 3 z 5

Bentley Bentley Melanie Moreland

dlouhý pomalejší rozjezd, ale pak super děj. Je to milé a čtivé. Celou sérii miluju, kluci z BAM jsou úžasní a vtipní.