tacek01 tacek01 komentáře u knih

Neboj se Neboj se Lisa Gardner

Prvni titul od Lisy, který se mi dostal do ruky. Naprosto mě nadchnul její styl psaní a dál cíleně vyhledávám její knihu. Co je dostupné v místní knihovně, tak mám již přečtené. Její styl mám moc ráda, napínavé, dobře napsané, zajímavá témata a rozuzlení.

Terapie Terapie Sebastian Fitzek

Moc se mi líbilo, skvěle napsané, téma skvěle vybrané...prostě SKVĚLÉ.
SPOILER - moment odhalení, že samotný Viktor je pacient a od kdy - to je prostě pecka, stejně jako zjištění, kde dcera zůstala

Kosti jsou věčné Kosti jsou věčné Kathy Reichs

Zrovna v tomto titulu tolik pátrání v kostech není, ale ten příběh se mi moc líbil díky námětu

Sedm čísel Sedm čísel Anna Karolina

Čtivé, hvězdu přidávám za - pro mě překvapující závěr.

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Možná se mi kniha líbila víc i díky českému prostředí, čtivý příběh, zajímavý závěr

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Lehce nadpřirozeno, místy přitaženo za vlasy, ale čtivá kniha a příjemný napínavý příběh

Hodná holka Hodná holka Mary Kubica

Tahle kniha mě vážně bavila celá. Čtivý příběh, soucit s únoscem, odhalení že vše bylo maličko jinak... super!

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Vzhledem k oblíbenosti reality show se mi tahle kniha ohromně líbila. Bylo úžasný jak celou dobu věřila, že je vše jen narafičené

Podivná hra Podivná hra Zuzana Pospíšilová

Téma se mi líbilo. Kniha byla dobře čtivá... Nelituji času straveného čtením, ale přesto mi v hlavě na dlouho neutkví.

07.08.2019 3 z 5

Sůl do rány Sůl do rány Becky Masterman

Nečetla jsem předcházející díly, takže pokud byla nutná souvislost, nepoznala jsem ji. Čtivá kniha, dobře strávený čas.

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Moyesová je záruka příjemného poklidného čtení. Má hezký styl psaní, je to čtivé, ať už se jedná o jakýkoli příběh. Pro mě oddychovka

Když jsi odešel Když jsi odešel John Marrs

Střídání pohledů mám v knihách ráda. Zde jsem do poslední chvíle Simona nechápala a pořád jsem čekala, co ho donutilo odejít a chovat se jako debil.... Ovšem onen důvod, rozuzlení, co vše byli nesmyslné a kruté činy,nevinní lidé...byla jsem na něj opravdově naštvaná. Kdyby se svou ženou více komunikovali... no prostě debil. Upřímně by mě zajímal pohled jeho nové ženy na skutečnost

Lži, dokud můžeš Lži, dokud můžeš Mary Kubica

Kniha se mi líbila, autorky knihy se mi zamlouvají. Tato konkrétní byla z mého pohledu hodně emocionální, psychologická... chvíli jsem se po ní nemohla začíst do jiné knihy.

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Překombinované...četla jsem i horší. Četlo se to dobře, příběh byl párkrát otočen, že jsem si nebyla jistá, kde je pravda... Hrdinka, či jak ji nazvat, na mě působila jako neskutečně naivní až hloupá osoba, chvílemi mi to fakt vadilo.

Musím to vědět Musím to vědět Karen Cleveland

Příběhy agentů zrovna nevyhledávám, příbeh mě ale poměrně chytl. Knihu bych hodnotila průměrně.... ALE poslední strana si vysloužila maximální hodnocení. Doporučuji vydržet do konce knihy.

Když Anna zmizela Když Anna zmizela Alex Lake

Mám v oblibě podobný typ knih, tudíž je mé hodnocení vysoké. Matky mi bylo líto, při čtení mám čtyřletého syna, tudíž to pro mě nebylo chvílemi příjemné. Viník mě napadl brzy, ale kniha mě uvedla do dojmu, že tak to není...odhalení bylo fajn. Záchrana matky mohla být napsaná o kousek lépe, ale ok. Mimochodem, ten její chlap mě od první strany neskutečně vytáčel :D

Já, legenda Já, legenda Richard Matheson

Když si uvědomím, kdy byla kniha poprvé vydána, tak je příběh bravurní. Původně jsem po knize sáhla s myšlenkou na film, brzy jsem ale pochopila, že nemají mnoho společného. Film mám velmi ráda. Kniha se mi líbila - nelze je podle mě srovnávat

Tajomstvá živých Tajomstvá živých Carol Wyer

Zpočátku pro mě byla kniha trochu složitější, střídání postav mám obyvkle ráda, ale tady jsem chvíli tápala co kdo a s kým :) Ale byl to příjemně čtivý text, proto jsem pokračovala i přes úvodní zmatenost. Vyústění příběhu se mi líbilo...líbilo se mi vyprávění z pohledu oné rozkošné holčičky z úvodu, byl vidět její vývoj.... závěrečné odhalení bylo fajn

Ani muk Ani muk David Jackson

Kniha se velmi dobře četla, měla spád. I příběh se mi celkem zamlouval, myslím, že jsem nic podobného dosud nečetla. Mám ráda napínavé knihy. Závěr byl mírně překvapivý, byla jsem za něj velmi ráda

Město Město Dean Koontz

Kniha mě nezaujala, měla jsem problém ji přečíst, dlouho se rozebíralo "nic". Byla to má první kniha od tohoto autora a musím říct, že mě odradila. Příběh byl pro mě čitelný až ke konci...

07.08.2019 1 z 5