svha svha komentáře u knih

Šerochodec Šerochodec Kat Richardson

Dočetla jsem. Ale ani nevím proč. Málokdy mě hlavní hrdina tak štve. De facto pořád jen brečí, že je jí zle a že toto nechce. Akce až ke konci. Knihou jsem se brodila. I když mám fantasy ráda. A ještě je druhý díl. Vůbec si nedokážu představit o čem.

18.04.2022 2 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Kniha se četla moc dobře. Mám malé dítě a pořád něco potřebuje. Krátké kapitoly mi umožnili zůstat stále v ději,který stále běžel bez dechu kupředu. Výborná kniha a teď ještě seriál .

20.11.2021 5 z 5

Stříbrné oči Stříbrné oči Scott Cawthon

Četla jsem kvůli a díky dceři, hru má ráda, kniha je pěkně napsaná a určitě budeme sledovat, kdy vyjde další díl česky.

31.10.2021 5 z 5

Ženy bez slitování Ženy bez slitování Camilla Läckberg

Na dovolenou skvělá volba.

07.06.2021 3 z 5

Posel Posel Markus Zusak

Číst podobné knihy je pro mě odměnou.

07.06.2021 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Už dlouho mě kniha takto nechytla. Vůbec jsem nečekala, že se do děje ponořím a budu zadržovat dech až do konce. Určitě zkusím i pokračování.

07.06.2021 5 z 5

Páni draků Páni draků Richard A. Knaak

Jelikož jsem nečetla navazující sérii, která vyšla před těmito třemi knihami. Nemůžu hodnotit dílo, jako celek. Ale první kniha mi zmizela před očima, jsem v půlce druhé. Svět se mi líbí. Přesto nejde o top v žánru fantasy. Ten mám jinde ????.

16.12.2020 3 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

čteno jedním dechem, sice téma už jakoby provařené, ale tohle je King

Lisey a její příběh Lisey a její příběh Stephen King

příjemné počtení

Žhářka Žhářka Stephen King

pro mě další zářez, Kinga miluju ;-), jinak jedna z těch, co se čtou hodně dobře

10.10.2018

The Colour of Magic / Barva kouzel The Colour of Magic / Barva kouzel Terry Pratchett

kniha mě mile překvapila, vzhledem k tomu, jak dlouho jsem se chystala přečíst něco od Pratchetta, jsem ráda, že jsem se konečně odhodlala

První čarodějovo pravidlo První čarodějovo pravidlo Terry Goodkind

po přečtení první knihy už chápu, proč seriálové zpracování nemělo až takový úspěch, děj je mnohem "spletitější" než se dá natočit a celkově mě seriál nezaujal tolik, jako kniha, dočítám Kámen slz a určitě nebudu končit

31.01.2017 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

kniha, u které jsem se smála nahlas a hodně, uvidíme jestli se dostanu i k dalším dílům

31.01.2017 5 z 5

Hra o trůny Hra o trůny George R. R. Martin

o 100% lepší, než seriál, až mě mrzí, že jsem ho viděla dříve než četla knihu, je to rozsáhlý epos, jsem zvědavá, zda dojdu konce

05.03.2014 5 z 5