surikata246 surikata246 komentáře u knih

Bonjour la France! - Rok v Paříži Bonjour la France! - Rok v Paříži Stefan Ulrich

Velmi zajímavá a čtivá knížka.

Přeběhlík Přeběhlík Michael Connelly

Moc pěkná po dlouhé době detektivka,kterou jsem přečetla jedním dechem.

Něco mezi tím Něco mezi tím Melissa de la Cruz

Knížka vede k zamyšlení a pochopení jak to mají emigranti těžké.

Toskánské kopce Toskánské kopce Ferenc Máté

Krásná knížka až jsem si představovala,že se tam s nimi procházím a hoduji výborné lahůdky. Moc mne to bavilo.

Zvířecí detektiv Zvířecí detektiv Tom Watkins

Pěkná oddechovka a ještě o zvířatech.

Dotek minulosti Dotek minulosti Jitka Ludvíková

Nic uchvacující to nebylo a asi bych to ani nedočetla, ale kvůli nedostatku literatury. Půjčeno od sestřičky v nemocnici.

28.05.2020 3 z 5

Střepy života Střepy života Brian Wallace

Příběh smutný,ale inspirující a nese poučení k životu přistupovat s pokorou a nikdy neztrácet naději.

Inspektor Prevít Inspektor Prevít František Niedl

Poněkud zvláštní směsice smůly a průšvihů jednoho člověka. Knížku vybrala moje sestra v knihovně a líbila se mi, ale některé situace byly na hraně a přibarvené.

Doktorka z konce světa Doktorka z konce světa Meredith Appleyard

Po delší době jsem mohla zase číst a dostala se mi náhodou do ruky tato knížka půjčená od spolubydlící v nemocnici. Četlo se to docela pěkně.

Tma Tma Bernard Minier

Opět další obdivuhodná kniha nedávno objeveného autora. Napínavé a velmi poutavé. Určitě přečtu i další.

19.03.2020 5 z 5

Jak si Honza vylhal princeznu Jak si Honza vylhal princeznu Ljuba Štíplová

Překrásná knížečka byla moje nejoblíbenější v dětství a pak se líbila dalším dětem v rodině.

18.03.2020 5 z 5

Mouřenínská pohádka Mouřenínská pohádka Ljuba Štíplová

Nádherná knížečka z dětství, ale nikdy jsem ji nevlastnila. Měla ji má sousedka a byla ve školce. Velice ráda jsem v ní listovala.

18.03.2020 5 z 5

Vo kouzelnicích Vo kouzelnicích Jindřich Šimon Baar

Pamatuji si ji z dětství a předčítala mi z ní teta když jsem byla malá. Tehdy v naší rodině vypukla spálová angína a abych ji nechytla tak jsem byla u tety delší dobu.

18.03.2020 4 z 5

V podezření V podezření Michael Robotham

Mé druhé setkání s autorem jsem opět u vytržení. Na začátku jsem se trochu nudila, ale pak mne to dostalo. Nemohla jsem přestat číst. Jsem v nemocnici po vážnějším zákroku a ošetřujícím se mnou dochází trpělivost. Dnes v noci jsem byla řečeno hokejovou terminologií posazena na trestnou lavici a dostala trest pět plus pět minut do konce zápasu.Mám to zapsáno i v dokumentaci a kniha mi bude přidělována jen na určitý čas nebo vůbec. Dokud se můj zdravotní stav nezlepší. Slíbila jsem, že se polepším a také s nimi fandím hokeji.

10.03.2020 5 z 5

Mrs. Poe Mrs. Poe Lynn Cullen

Tato kniha mne trochu zklamala a skoro s nechutí jsem ji dočítala. Možná jsem měla jinou představu.

06.03.2020 3 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

První setkání s autorem a jsem nadšená,zasažená, Po operaci jsem soustavně porušovala režim a stále četla.

05.03.2020 5 z 5

Lovec králíků Lovec králíků Lars Kepler

Napínavá a trochu zvláštní zápletka se záhadným koncem. Proto nedávám plný počet.

05.03.2020 4 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Zatím méně záživná kniha, trvalo mi se tím vším prokousat. Ale téma také nebylo zrovna jednoduché srozumitelné zpracovat. Přesto hodnotím kladně.

05.03.2020 4 z 5

Ta druhá žena Ta druhá žena Daniel Silva

Opět jsem se těšila na další setkání,ale byla jsem trochu zklamaná. Velmi dobře se četla,ale neuchvátila jako předchozí knihy. I tak autora obdivuji a určitě přečtu další.

12.01.2020 4 z 5

Veterinář z Mitfordu se žení Veterinář z Mitfordu se žení Jan Karon

Tuto sérii jsem četla již před delší dobou a vždy to bylo milé setkání se sympatickými postavami a psáno laskavým jazykem. Moje sestra ho objevila v knihovně při výběru knih a myslela,že mě potěší a vyšlo to.

12.01.2020 4 z 5