Veterinář z Mitfordu se žení

Volné pokračování mitfordské ságy – uklidňující optimistická četba Ani v Mitfordu se nezastavil čas. Čas se podepisuje i na našich hrdinech – někteří stárnou, jiní dospívají. Dooley, ten ušmudlaný malý kluk, vyrostl, dospěl a vystudoval vytouženou veterinární fakultu. Nyní se chystá převzít veterinární praxi od Hala Owena a začít hospodařit na farmě Meadowgate. K takovému závažnému kroku do života je dobré mít pomocníka, lépe řečeno pomocnici – a tak se na Meadowgate chystá svatba. Dooleyho dávná láska Lace, nyní úspěšná malířka, se zodpovědně připravuje na budoucí roli farmářovy ženy. I když snoubencům nouze nehrozí, rozhodli se z úsporných důvodů pro svatbu co nejjednodušší. Svatební hostina bude ve stodole, každý host přinese něco dobrého a všichni se o to podělí. Ale něco jiného jsou plány a něco jiného jejich uskutečnění, zvlášť když se objeví nečekaní hosté…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/307879/veterinar-z-mitfordu-se-zeni-l1q-307879.jpg 4.110

Mitford 13.

Literatura světová, Humor
Vydáno, Vyšehrad

Come Rain or Come Shine, 2015

Kniha Veterinář z Mitfordu se žení

Jonna

Zase naprosto pohodové a odpočinkové čtení, vracím se ke knize, i k celé řadě, kdykoli si potřebuji odpočinout a přeladit se na pohodu.

Chesterton

"Nasaď si zuby a dej si Snickers."
Trochu dost jsem se ztrácela v postavách, ale myšlenka dobrá, zápletka něžná ❤️
Relaxační. Humor přívětivý.
Přesto jsem slovy budoucí nevěsty
z knihy trochu 'rozvichřená' :o)

"Lace není z rodu ostřílených žen prvních osadníků, v čepci a vždy připravená stáhnout veverku a připravit ji na cibulce."

hapac
06.01.2018

Moc milé čtení, ráda se k jednotlivým dílům vracím. Nechce se věřit, že se to odehrává v Americe.

Heyhey
01.12.2017

Znovu milé a příjemné a čtivé a doporučeníhodné.

mayinka
21.02.2017

Dalsi pribeh z oblibene serie. Je to pohodove cteni.

mayinka
31.12.2016

Knizka na 25.12. Precteno za den a jsem rada, ze ji mame doma. Urcite se k ni vratim. Myslim si, ze ten predposledni dil (V Mitfordu je nejlíp) byl slabsi a tento uz se zase splha o trochu vys.

mikika
03.10.2016

Další díl oblíbené série je opět balzámem na duši a připomínkou, že ne všechno jde úplně do kopru, že to s lidma ještě není tak zlé...

Jan Karon
americká, 1937