V Mitfordu je nejlíp

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Volné pokračování půvabných mitfordských příběhů Pravda, ten poznávací zájezd do země Timových předků se moc nevydařil. Kde jinde se tedy zotavit a nabrat síly než ve známém prostředí domova – v bezpečném Mitfordu, kde už na Tima a Cynthii čeká nejen pes Barnabáš a kočka Violeta, ale i všichni staří přátelé a známí. Není však všechno tak poklidné a růžové, jak by se mohlo zdát. Hned po návratu Tima čeká nemilá zpráva: jeho dlouholetý přítel a rodinný lékař Hoppy Harper se rozhodl odejít za prací do Jižního Súdánu. Timův adoptivní syn Dooley řeší závažné dilema, zda dát přednost vztahu s krásnou a nadanou Lace Turnerovou, nebo svému snu stát se uznávaným veterinářem. Ani sympatická majitelka knihkupectví Hope Murphyová nemá na růžích ustláno, určité napětí panuje i mezi Dooleyho sourozenci a jejich matkou. Přesto se čtenáři jistě rádi vrátí do onoho vlídného městečka, po němž se jim už nepochybně stýskalo. Nyní se mohou těšit, že prožijí s našimi hrdiny i s často komickými vedlejšími postavičkami nejednu šťastnou chvíli....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/240916/v-mitfordu-je-nejlip-240916.jpg 4.317
Série

Mitford 12.

Žánr
Literatura světová, Humor, Romány
Vydáno, Vyšehrad
Orig. název

Somewhere safe with somebody good, 2014

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha V Mitfordu je nejlíp

Přidat komentář
bruntal
12. ledna

Laskavé, milé, hřejivé...

Ladislav73
09.03.2019

Po předchozích knihách série Mitford, které se odehrávali ve staré vlasti v Irsku a "doma" v Holly Springs a které mě tolik nebavily, jsem si opět rád přečetl nové události z Mitfordu. Kniha mě moc bavila. Mám rád příběhy z malých městeček nebo vesnic, kde se všichni znají, pomáhají nebo i naopak. A hlavně to není detektivka, kterých je teď nějak všude moc. Jakoby se všude jenom vraždilo. Příběh o životě , lásce, přátelství a vzájemné pomoci.
"Láska je akt nekonečného odpouštění".


Heyhey
11.06.2016

Buď byla v dřívějších dílech laťka nastavena moc vysoko nebo už je to nastavovaná kaše. Nedočetla jsem.

megi
24.05.2016

Knihy o Mitfordu doma milujeme, některé díly jsem četla vícekrát. Bohužel musím říct, že tento mě jaksi nudil. I když je to samozřejmě opět velmi milé, pohodové čtení, pro mě je tam to "ale"...Chyběla mi tam nějaká zásadnější dějová zápletka. Pohled na celou serii to ale ve výsledku nezkazilo a budu se k ní pořád ráda vracet.

mikika
26.10.2015

úsměvná série pokračuje a hladí po duši. nejlepší je "děsivá hrozba samoopalovacích nástřiků"...

sykomora
18.07.2015

Tuto laskavou serii mám moc ráda a už se těším na ohromné čtení.
Šetřím si to na dovolenou.