Zlaté dny v Mitfordu

Čtvrté pokračování úsměvných příběhů z městečka, které oplývá vřelými sousedskými vztahy, ačkoliv počasí je tam chladné. V této části pentalogie se farář Tim raduje v manželství, trochu si dělá starosti o svého adoptivního syna a jeho matku, která se snaží dát svou rodinu opět dohromady. V Mitfordu také probíhá volební kampaň na místo starosty, má ale jiné rozměry než volby amerického prezidenta. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22503/zlate-dny-v-mitfordu-22503.jpg 4.526

Mitford 4.

Literatura světová, Humor, Romány
Vydáno, Vyšehrad

Out to canaan, 1997

Kniha Zlaté dny v Mitfordu

cibulka 8
27.11.2018

Peníze! Byl šťastný, že nemá tolik peněz. aby stálo za to si s nimi nějak lámat hlavu, byl rád, že jich většinu během tohoto pomíjivého života rozdal. Pane Bože, když viděl, co jsou někteří lidé ochotni udělat kvůli dolaru, byl v pokušení zavolat svému makléři a nechat převést celý kapitál na účet dětské nemocnice.

Vřele doporučuji na dny zklidnění a rozjímání. Zvlášť před Vánocemi mě pozitivně naladila.

premekteo
04.01.2016

Kniha receptů skutečně existuje, ale asi jen v angličtině, myslím, že dosud ji nikdo do čj nepřeložil :(

mayinka
31.12.2013

Strasne moc touzim, aby pani Karon sepsala vsechny recepty ze svych knih :) a vydala to v kucharce z Mitfordu :)) u popisu kolace s pomerancovou zavareninou uplne slintam a to si ho ani nedovedu predstavit :)